Спортивні ігри Почалися

Розпочалися спортивні ігри Gap: 8-і зимові спортивні ігри Східної та Південно-Східної Анатолії, організовані Департаментом спортивної діяльності Головного управління спорту Міністерства молоді та спорту, стартували в Муші.

Чемпіонат, в якому взяли участь 14 спортсменів із 118 міст, стартував у гірськолижному центрі Гюзельдаг.

У турнірі взяли участь 118 спортсменів з Агри, Ардагана, Бітліса, Бінгьола, Байбурта, Гюмюшхане, Ерзурума, Ерзінджана, Вана, Сіваса, Карса, Тунджелі, Хаккарі та Муша, але не було участі з Ігдира, оскільки не було знайдено спортсменів. У змаганнях першого дня спортсмени брали участь у змаганнях з гірськолижного спорту діти 1 (жінки та чоловіки), гірськолижного спорту діти 2 (жінки та чоловіки) та лижного бігу.

Роблячи заяву журналістам про змагання, Омер Калкан, начальник відділу спортивної діяльності Головного управління спорту Міністерства молоді та спорту, сказав, що раніше в змаганнях брало участь 15 провінцій, але оскільки Ігдир не брав участі , у змаганнях брали участь 14 областей.

Нагадавши, що в змаганнях взяли участь 14 спортсменів із 118 провінцій, Омер Калкан зазначив, що змагання проходили за гарної погоди.

Калкан додав, що змагання проходили у формі північних лиж, гірських лиж і сноуборду.

Спортсменка на ім'я Наз Аккуш, яка брала участь у змаганнях з Хаккарі, сказала, що приїхала, щоб виграти золоту медаль, і що вона була впевнена в собі.

Нілах Демірташ, яка походить із району Сарикамиш у Карсі, заявила, що брала участь у змаганнях як друга призерка провінції та хотіла повернутися до Карса, вигравши золоту медаль.

У змаганнях, що відбулися в перший день, Гізем Сефлек з Ерзурума посіла перше місце в категорії «Гірськолижний спорт серед дітей 2 жінки», тоді як Езгі Булсу з Бінгьоля стала другою, а Сейма Шахін з Гюмюшхане посіла третє місце.

У змаганнях з гірських лиж серед дітей 2 серед чоловіків Ніхат Енес Лімон з Ерзурума посів перше місце, Умут Мухаммет Сефлек з Ерзурума посів друге місце, а Тунджай Озгеч з Бітліса посів третє місце.

У жіночій категорії гірських лиж для дітей 1 Сила Кара з Ерзурума посіла перше місце, тоді як Джейда Озянікоглу, також з Ерзурума, стала другою, а Сехер Ердоган з Муша посіла третє місце.

У категорії «Гірські лижі для дітей 1 серед чоловіків» Деніз Асіт з Бітліса посів перше місце, Ібрагім Буґра Озджанлі з Ерзурума посів друге місце, а Емре Калан з Бінгьоля посів третє місце.

У дитячих чоловічих класичних змаганнях з бігу на лижах Рамазан Огур з Агри посів перше місце, Мукахіт Енес Доймаз з Бітліса став другим, а Орен Девран з Хаккарі посів третє місце.

У дитячих жіночих класичних змаганнях з лижного бігу Меліке Арслан з Хаккарі посіла перше місце, Ділан Демір з Агри стала другою, а Берна Їлмаз з Бітліса посіла третє місце.

У лижних змаганнях серед юніорок серед жінок, Зілан Озтунч з Хаккарі посіла перше місце, Айше Сайдам з Агри – друге, а Зозан Малкоч з Агри – третє.

У змаганнях лижного лижного спорту серед юніорів серед чоловіків, Адем Бартан з Агри посів перше місце, Омер Доган з Агрі посів друге місце, а Зана Озтунч з Хаккарі посів третє місце.

Змаганнями та церемонією нагородження, які відбудуться завтра, завершаться VIII Зимові спортивні ігри Східної та Південно-Східної Анатолії.