Відбулися фінальні перегони Чемпіонату Туреччини на треку AVIS 2022

Відбулися фінальні перегони AVIS Turkey Track Championship
Відбулися фінальні перегони AVIS 2022 Turkey Track Championship

Організовані Ülkü Motorsports Club за спонсорської підтримки ICRYPEX, 2022-26 листопада в İzmir Ülkü Park відбулися п’яті та фінальні гонки AVIS 27 Turkey Track Championship. В організації, де загалом на трасу вийшло 16 машини, 7 у супергрупі та 23 у максі-групі, була велика конкуренція, особливо в обох гонках супергрупи.

В обох заїздах групи Максі перші 3 рядки не змінилися. Тургут Конукоглу з команди Bitci Racing завершив вихідні подвійною перемогою, а Баркін Пінар з тієї ж команди посів друге місце, а Зекай Озен посів третє місце. Вигравши 10 із 8 гонок цього сезону, Конукоглу з цими результатами виграв груповий чемпіонат Туреччини на трасі AVIS 2022 Track Maxi.

Андреа Фурчі з Liqui Moly H2K Racing Team у першій гонці супергрупової гонки в суботу та Юміт Юлкю з Ülkü Motorsport у другій гонці в неділю розділили титули. Однак через заперечення, висловлені після гонки, результати не стали офіційними, і їх було вирішено оголосити пізніше після перевірки технічного та спортивного комітету.