Видалено три найкращі трофеї Асоціації спортивного клубу "Drone Racers"

у перших трьох піднято трофей асоціації спортивного клубу гонщиків

Асоціація спортивного клубу Drone Racers, спонсором якої є Bitexen Teknoloji, змагалася на другому етапі чемпіонату Туреччини з безпілотників у Ізмірі-Бергамі.

Bitexen Teknoloji стала головним спонсором Асоціації спортивного клубу Drone Racers, яка досягла великих успіхів у чемпіонаті Туреччини з безпілотників, перший етап якого проходив в Елазигу, а другий-в Ізмірі-Бергамі. У чемпіонаті, де наймолодший пілот Туреччини Дорук Ченгіз (11 років) підняв трофей на третьому місці, першим став Атакан Лентіль (15 років), а також Хюсейін Аблак (5), який минулого року виграв 25 кубків Англії за нашу країну другий.

Пілоти спортивного клубу "Drone Racers" Атакан Лентіль (15 років) фінішували першими з 56 очками, Дорук Ченгіз (11 років) посів друге місце з 44 очками, а Хюсейін Аблак - третім з 48 очками.

Учасники, які наберуть достатню кількість балів на третьому етапі чемпіонату Teknofest, який відбудеться в Стамбульському аеропорту імені Ататюрка, будуть відібрані до національної збірної та представлятимуть нашу країну на Кубку світу з дронів.