Гонки на веслуваннях «Золотий Ріг», організовані філією IBB Spor Istanbul, захоплюючі

Галицькі веслувальні перегони захоплювали подих

«Гонки з веслування Золотого Рогу», організовані дочірньою компанією IMM Spor Istanbul на 4,5-кілометровій трасі від мосту Ункапані до Мініатюрка, додали місту ажіотажу та подарували глядачам візуальне свято. Президент IMM вручає свій трофей команді «Фенербахче Б», яка стала чемпіоном у категорії «Бігмен». Ekrem İmamoğlu«Я мрію і сподіваюся, що найближчим часом у Стамбулі, де проходить Олімпіада, відбудуться веслування на Золотому Розі», – сказав він.

Команда «Фенербахче Б», яка зайняла перше місце в категорії «Біг-мен» у змаганнях, де брали участь команди та клуби, була нагороджена Президентом IMM. Ekrem İmamoğluКоманда «Фенербахче А» здобула друге місце від президента Федерації веслування Ілхамі Ішсевена, а володарка бронзи Шішеджам Чаїрова отримала від генерального секретаря IMM Джана Акіна Чаглара.

ВИЗУАЛЬНИЙ СВІТ НА СИНІЙ ГАЛІКІ

Вчора відбулись веслувальні гонки «Золотий Ріг», де переживали великі змагання та приємні моменти. Траса, яка стартувала від мосту Ункапані в гонці типу «Прибережна витривалість» на відстані 4.500 метрів, закінчилася на пристані Мініатюрк. На заході з’явилися барвисті зображення, в яких взяли участь 57 команд, 12 клубів та 285 спортсменів.

Забіги, організовані в категоріях U19, Master та Big, розпочались о 10.00:19 з бою чоловіків U19. Команда "Галатасарай" В завоювала перше місце серед чоловіків до XNUMX років. Ізміт Сюмерспор закінчив гонку на третьому місці, а "Галатасарай А" - другою.

Друга гонка дня відбулася у категорії Master Mix. Команда Izmit Sümerspor B стала першою в гонці Master Mix. Індивідуальна команда, що складалася з осіб, які не є членами клубу, посіла друге місце, а команда Галат Гребне - третє.

Ізміт Зюмерспор виборов перше місце у категорії «Великі жінки», тоді як Спортивний клуб «Золотий Ріг» посів друге місце. Віра Денізцілер закінчила гонку на третьому місці.

ФЕНЕРБАХЕ ПОЗНАЧАВ ГОНКУ ДНЯ

У гонці Big Men’s, яка була найшвидшою гонкою дня, команда Фенербахче B посіла першим, а команда Фенербахче А – другим. Команда Şişecam Çayırova закінчила гонку на третьому місці. Нагорода команди «Фенербахче B» Президент IMM Ekrem İmamoğluотримав це від.

Віра Денізцілер виборола перше місце у Майстер-Жінках. У той час як Ізміт Зюмерспор посів друге місце, команда веслувальників Galata посіла третє місце. Команда "Галата" зайняла перше місце у чемпіонаті серед чоловіків. Команда Golden Horn A фінішувала другою, а команда Vira Denizciler A закінчила гонку на третьому місці.

День закрили гонкою U19 серед жінок. "Фенербахче" виграв чемпіонат серед жінок до 19 років. Поки команда Ізміта Зюмерспора A закінчила гонку на другому місці, команда Ізміра Сюмерспора B посіла третє місце.