Пряме сполучення з автомагістраллю в порядку

Düzcenin olmayan otoban bağlantısı tamam : MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak, Düzce’nin olmayan otoban bağlantısını Bakan Lütfi Elvan’a aktardı.
MÜSİAD Düzce Şubesi, MÜSİAD Elazığ Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen MÜSİAD 85.Genel İdare Kurulu Toplantısına geniş katılım sağladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan’ın katıldığı toplantıda Şube Başkanları illerinde bakanlığın yetkisi dahilinde bulunan konular hakkında isteklerini dile getirdi.
MÜSİAD Düzce Şube Başkanı İsmail Çakmak toplantıda “Düzce’mize ulaşımın sadece kara yolu ile sağlanmaktadır. Düzce’miz merkeze otoban bağlantısı olmayan tek ildir. Düzce merkez – otoban bağlantısı yapımı konusunda belediyemiz 18 ile bu yolun açılımındaki engelleri ortadan kaldırdı ve tek sizin talimatınız kaldı. Bizler Düzceli sanayiciler, iş adamları ve Düzce halkı olarak Düzce Merkez- Otoban bağlantısını sizlerden talep etmekteyiz” diyerek yol sorununu aktardı.
Çakmak “Bizim bu söylemlerimiz üzerine bakanımız bu isteğe karşılık proje çalışmalarının tamamlandığını ve en kısa zamanda ihalesinin yapılacağını belirterek, sizleri en kısa zamanda rahatlatacağız sözünü verdi” dedi.
Toplantının diğer gününde gerçekleştirilen, Başkanlar Toplantısına Başkan İsmail Çakmak, Teşkilatlanma Başkanları Toplantısına Atilla Şahin, Sektör Kurulları Toplantısına Tanju Acar, Mehmet Akif Öztürk, Şaban Nair, Dursun Baykal, Davut Alemdar ve Ahmet Duman Üye İlişkileri Başkanları Toplantısına Mehmet Coşkun ve Gençlik Kurulu Toplantısına Serkan Verep katıldı.

Про Левент Озен
Щороку, високошвидкісна залізнична галузь, європейський лідер в зростаючої Туреччини. Інвестиції в залізниці, які беруть цю швидкість зі швидкісних поїздів, продовжують зростати. Крім того, за рахунок інвестицій, здійснених для перевезення по місту, зірки багатьох наших компаній роблять блискуче вітчизняне виробництво. Ми пишаємося тим, що почалося виробництво турецького високошвидкісного тренувального національного поїзда на додаток до компаній, що виробляють вітчизняні трамвайні, легкі залізничні та метрополітен. Ми дуже раді бути у цьому пишному столі.

Першим залиште коментар

Yorumlar

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.