Номер 1 Kağıtspor у молодіжному чемпіонаті Туреччини

Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor залишив свій слід на молодіжному чемпіонаті Туреччини з дзюдо Spor Toto, організованому Турецькою федерацією дзюдо в спортивному залі Kocaeli Şehit Recep Topaloğlu.

БИЛОСЯ 863 ДЗЮДОЇСТИ

На молодіжному чемпіонаті Туреччини з дзюдо Spor Toto, який проходив загалом за участю 56 молодих спортсменів, 418 жінок і 445 чоловіків, з 863 провінцій, дзюдоїсти, які тренувалися з інфраструктури Büyükşehir Kağıtspor, закрили подіум.

ПАПЕРОВЕ СПОРТИВНЕ ЕМБАРГО НА КІМНУ

Серед синьо-білих дзюдоїстів, які змагалися на чемпіонаті, Тунахан Тутар посів 100 місце у вазі +1 кг, Емір Селім Арі посів 81 місце у вазі 1 кг, Ерман Гюрген посів 81 місце у вазі 3 кг, Сейді Гюнеш посів 90 місце у вазі 1 кг та Емре Язган посів 73 місце. 1 кг, Емре Карадуман 73-й у 2 кг, Абдулсамет Чакир 66-й у 1 кг, Самет Кайду 66-й у 2 кг, 66 кг Зейнеп Бетюл САРІКАЯ на 3 місці.

ВСЬОГО 11 МЕДАЛЕЙ

Дзюдоїсти столичного муніципалітету Коджаелі Кагітспор завершили чемпіонат на вершині, загалом завоювавши 5 медалей, у тому числі 2 золотих, 4 срібні та 11 бронзові. За Kağıtspor йдуть Стамбул на 2 місці та Конья на 3 місці.