Успішний виступ Ішика та Байрама на марафоні Ізмір

«Найшвидший марафон Туреччини» Marathon Izmir Avek, організований столичним муніципалітетом Ізміра в 5-й раз цього року, проходив за участю 5 тисяч 600 спортсменів. Спортсмени з 38 різних країн брали участь у World Athletics Label Marathon Izmir Avek у категорії International Road Races. У забігу на 600 кілометри, в якому взяли участь 42 елітних спортсменів, перше місце в чоловічій категорії з часом 02.11.08 посів кенієць Віталіс Кібівот. Другим став ефіоп Сендеку Алелгн з 02.13.42, а третім – кенієць Сілас Куруї з 02.13.47. У жінок на дистанції 42 кілометри виграла ефіопка Аамельмаль Тагель з результатом 02.37.26. Знову другим став ефіоп Бекелех Бедада з 02.42.10, а третім – японець Сугуру Октабе з 02.43.16.

БІГЛИ 5 ТИСЯЧ 600 СПОРТСМЕНІВ

Перший старт дня було дано о 07.00 ранку в категорії 10 кілометрів. Спортсмени, які почали біг о 07.00 перед старою будівлею İZFAŞ у Kültürpark, повернулися з трамвайної зупинки Köprü на бульварі Мустафи Кемаля Сахіла та завершили забіг на протилежній смузі від будівлі İZFAŞ. Озлем Ішик з Manisa Büyükşehir Belediyespor подолала дистанцію за 40 хвилин і стала третьою після Тугче Каракая та Наталії Кахраман. Ахмет Байрам посів перше місце в категорії чоловіків 35-45 років, пройшовши трасу за 49 хвилин, і посів шосте місце в генеральній класифікації.