Тофаш U14 у чвертьфіналі Чемпіонату Туреччини

TOFAŞ дійшов до чвертьфіналу чемпіонату Туреччини серед чоловіків U2023, який проходив у Кайсері 2024-22 квітня 28 року в рамках інфраструктурних заходів сезону 2024-14. Молодіжна команда A TOFAŞ U14, яку тренують Огуз Яман і Хікран Арас, перемогла Конья Атаюрт з рахунком 72-52 у групових матчах чемпіонату; Перемагаючи Еге Асіста 68-75; Вони завершили групу А на другому місці після поразки 78-63 від Анадолу Ефес у своєму третьому матчі.

Граючи проти «Дарушшафаки» в матчі підвищення, який проходив у спортивному залі «Кадір Хас Конгресс Центр», ТОФАС повернувся з відставанням у 17 очок і зумів перемогти з рахунком 62-62 в овертаймі матчу, який завершився нічиєю 70-66 в основний час. Ерен Мутлу став найкращим бомбардиром команди з 18 очками, 5 передачами та 2 підбираннями; Омер Байрактар ​​оформив дабл-дабл, набравши 15 очок, 16 підбирань, 5 передач і 2 блок-шоти.

У п'ятницю, 14 квітня, юніорська команда A TOFAŞ зустрінеться з Petkimspor у чвертьфіналі чемпіонату Туреччини серед чоловіків U26. Поєдинок розпочнеться об 11.00 в спортивному залі Kadir Has Congress Center Youtube зі сторінки ( https://www.youtube.com/@TBF ) транслюватиметься в прямому ефірі.