Спортивні досягнення були увінчані нагородами в Бурсі Нілюфер

22-й Міжнародний спортивний фестиваль Нілюфер, організований муніципалітетом Нілюфер, продовжується матчами дружби та братерства.

На фестивалі, де проходили змагання у 24 видах, цього разу після волейболу був ажіотаж у гандболі та настільному тенісі. Загалом 11 команд змагалися за першість у юніорській та зірковій категоріях у гандбольних матчах, які проходили на спортивних спорудах Ючевлера. У матчах, проведених у два тайми по 10 хвилин для юніорів та 12 хвилин для зірок, команди виступили так само, як і професіонали.

У категорії маленьких дівчаток рядовий Osmangazi Çamlıca A команда посіла перше місце, а рядовий Osmangazi Çamlıca B команда посіла друге місце. У галузі гандболу, де приватні школи Османгазі посіли третє місце, школи алгебри також посіли четверте місце. У категорії хлопчиків, у якій команда A початкової школи Treasuredaroğlu Özkan стала чемпіоном, команда A початкової школи Ali Karası посіла друге місце, команда A рядового Osmangazi Çamlıca посіла третє місце, а команда B посіла четверте місце. У зірковій чоловічій гандбольній категорії команда A середньої школи Вахіде Актуґ посіла перше місце, а команда B цієї ж школи посіла друге місце. Середня школа Алі Дурмаза також посіла третє місце в категорії хлопчиків-зірок.

Одним із найпопулярніших видів спортивного свята став настільний теніс. Велику конкуренцію показали і змагання з настільного тенісу, в яких у юнацькій категорії взяли участь 12 команд, 48 дівчат та 60 хлопців.

Граючи в одиночних і парних матчах, команди боролися за вибуття суперників і вихід у фінал. Наприкінці матчів, де діяли правила Федерації та було зібрано понад 11 очок, Анатолійська середня школа Ertuğrul Seyhan стала чемпіонкою в категорії молодих дівчат, а приватна середня школа 3 Mart Azizoğlu посіла друге місце. Асоціація автомобільних експортерів MTAL і Вища школа образотворчого мистецтва Zeki Müren були командами, які розділили третє місце. Команди-переможці отримали кубки та медалі.