Президент Бююккіліч вручив медалі майбутнім тенісистам

Піонером спортивних подій і заходів у Європейському спортивному місті Кайсері 2024 року є Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. Він продовжує організовувати спортивні організації в особливі дні та тижні.

У цьому контексті Büyükşehir Spor A.Ş. Спеціальний тенісний турнір 23 квітня був організований до Дня національного суверенітету та захисту дітей, який подарував дітям Газі Мустафа Кемаль Ататюрк, засновник Турецької Республіки.

Загалом 20 спортсмени, 23 дівчини та 8 хлопчик, віком 14-62 років, завзято змагалися в турнірі, який проходив 61-123 квітня.

Sports Inc. Тенісний турнір до Національного суверенітету та Дня захисту дітей 23 квітня, організований Національним тенісним турніром до Дня захисту дітей, завершився фінальними матчами, зіграними на тенісних кортах Національного саду Реджепа Тайіпа Ердогана.

Нагороди були вручені їх власникам у захоплюючих тенісних матчах у Кайсері, місті спорту та спортсменів.

Діти-спортсмени отримали медалі від столичного мера д-ра. Поки Мемдух Бююккіліч зробив подарунок, мер Бююккіліч також подарував смарт-годинник.

Мер Бююккілич привітав дітей, які виграли матчі, разом займаючись спортом і розважаючись на тенісних кортах, де проходили прекрасні змагання, і привітав дітей з 23 квітня Національним суверенітетом і Днем захисту дітей, і сказав: «Завдяки нашому Дню національного суверенітету, Засновник нашої Республіки Мустафа Кемаль Ататюрк побажав нашим дітям: «Я вітаю наших дітей із цим значущим днем, який він подарував», — сказав він.

«МИ ДОКЛАДЕМО НЕОБХІДНИХ ЗУСИЛЬ, ЩОБ ПОДГОТУВАТИ МАЙБУТНІХ ТЕНІСИСТІВ У НАШОМУ КАЙСЕРІ»

Бююккіліч підкреслив, що вони докладуть необхідних зусиль для підготовки тенісистів майбутнього в Кайсері, і сказав: «Особливо сьогодні я вітаю наших дітей, які брали участь у змаганнях з тенісу у віковій групі 8, 9,10,14, XNUMX, XNUMX років у наш національний сад і бажаємо їм подальших успіхів. "Я сподіваюся, що ми докладемо необхідних зусиль, щоб підготувати тенісистів майбутнього в Кайсері", - сказав він.

КІЛЬКІСТЬ КРИТИХ ТЕНІСНИХ КОРТІВ ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ

Відзначаючи, що кількість критих тенісних кортів, які привертають велику увагу любителів тенісу, буде збільшено, мер Бююккілич сказав: «Я хотів би висловити тут, що ми активізуємо процес у тому напрямку, який ви бажаєте в майбутньому, після інтенсивного вимагати від вас збільшення кількості критих тенісних кортів. "Я заздалегідь вітаю наших улюблених цуценят і бажаю їм удачі", - сказав він.

Фінальні матчі турніру приймав столичний мер д-р. Окрім Мемдуха Бююккіліча, директора відділу молоді та спорту провінції Алі Іхсана Кабакчі, столичного муніципалітету Кайсері Spor A.Ş. Голова ради директорів Cenani Ayaydın і Spor A.Ş. Генеральний менеджер Ібрагім Сомташ також спостерігав.

ОСЬ СПОРТСМЕНИ-ПЕРЕМОЖЦІ ТУРНІРУ

У рамках турніру Джуліде Дева Шанлі посіла перше місце в групі дівчаток 8-9 років, Ейлюль Сарі посіла друге місце, Айміне Якут посіла третє місце і Ягмур Дьокмечі посіла четверте місце. У чоловічій віковій групі 8-9 років Дорук Сарі посів перше місце, Алі Кат посів друге місце, Тан Карадаг посів третє місце і Керем Явуз посів четверте місце.

У групі 10-річних дівчат Більге Су Ясді посіла перше місце, Дефне Озкан була другою, Ейлюл Садак була третьою, Сервет Кутай була четвертою, а в групі 10-річних хлопчиків Сірач Айилдирим була першою, Велі Мете Акбудак був другим, Омер Енес Айкас — третім, а Ясір Туна — четвертим.

У групі дівчаток 11-12 років перше місце посіла Нева Думан, друге – Цейлін Найман, третє – Сінеріс Ян Джейлан, четверте – Гізем Юльгер. На турнірі Фатіх Узун посів перше місце, Мехмед Саїт Аккая посів друге місце, Атлас Мермер посів третє місце та Даган Доган посів четверте місце у віковій групі чоловіків 11-12 років.

У групі дівчат 13-14 років, де Жасмін Діла Шанлі посіла перше місце, Ерва Озімамоглу посіла друге місце, Зейнеп Онал – третє, а Нурефшан Башок – четверте. У чоловічій віковій групі 13-14 років Мухаммед Ефе Чанкая посів перше місце, Альпарслан Їгіт Доган посів друге місце, Керем Озбакан посів третє місце та Ахмет Мантіджі посів четверте місце.