Найскладніший трек Tour Of Mersin пройдено

Переможцем 3-го етапу став Бенджамі Реверте Прадес з японської команди VC FUKUOKA з часом 3 години 9 хвилин 28 секунд, а Давіт Ємане з еритрейської команди BIKE AID посів друге місце з часом 3 години 9 хвилин 38. секунд. Третє місце посів Марцін Будзинскі з польської команди MAZOWSZE SERCE POLSKI з часом 3 години 9 хвилин 46 секунд.

Gökayaz: «Інший колір прийшов у Мерсін»

Заступник генерального секретаря столичного муніципалітету Мерсіна Сердал Гекаяз, який не залишив спортсменів у спокої на 3-му етапі, дав оцінку організації та сказав: «Тур Мерсіна проходить дуже добре. Ми завершили свої треки за перші два дні. У перший день ми стартували з Анамуру і закінчили в Гюльнар Янишли. На другий день ми знову стартували з Гюльнара і закінчили в Мезітлі. Все йде дуже добре. Всі наші спортсмени задоволені. У Мерсін прийшов інший колір, рух і жвавість. «Ми бачимо Мерсін як велосипедне місто, і ми розширюємо нашу роботу в цьому напрямку». сказав він.

Прадес: «Сцена була дуже гарною»

Бенджамі Реверте Прадес, який брав участь у гонці з Японії та фінішував на 3-му етапі на першому місці, дав оцінку Туру Мерсіна та сказав: «Побачити сьогоднішній етап на папері Мені це дуже сподобалося, і я намалював це в своїй уяві. Це був дуже важкий етап, тому що були як широкі, так і вузькі повороти. Те, що я мав на увазі, стало реальністю, і я переміг. «Я дуже радий цьому». Він заявив, що йому дуже цікаво щодо останнього дня, і сказав: «Сьогоднішній етап гонки був хорошим, але дуже складним. Оскільки завтра я буду бігати на більш рівному полі, переможе найкращий спринтер. «Я сподіваюся, що це буде приємна гонка». використані вирази