Каратисти з Маніси Ббськ зробили свій слід у Чемпіонаті

Чемпіонат Туреччини з карате університетської ліги (Unilig), організований за сприяння Федерації університетського спорту Туреччини, завершився після змагань, що відбулися в Кіршехірі 23-25 ​​квітня 2024 року. Любителі спорту стали свідками запеклих поєдинків каратистів, які приїхали з усієї Туреччини, щоб представити свої університети на чемпіонаті. Спортсмени Manisa BBSK Gülçin Akyıldiz та Nurbade Büber, які продовжують навчання в університеті Manisa Celal Bayar (MCBÜ), також змагалися в організації. Після напружених змагань біло-зелені спортсмени досягли вдалих результатів. Нурбаде Бюбер посіла 61-е місце в Туреччині в жіночому куміте до 3 кг. Гюльчин Акюлдиз також зуміла стати 68-ю в Туреччині в категорії жінок до 3 кг. Успішні спортсмени залишили свій слід в організації, посівши перше місце в міжуніверситетському жіночому командному куміте в командних оцінках. Успішні спортсмени відобразили своє щастя на фотографіях, позуючи зі своїми медалями, і зробили своє місто гордим, привізши чемпіонський кубок до Маніси.