Bursa İnegöl Різниця в шкільному спорті

Муніципалітет Інегьоль, який продовжує свою діяльність з виховання поколінь разом із розвитком міста, робить собі ім’я завдяки спортивним заходам, організованим у рамках Спортивного клубу муніципалітету. Діти, які здобувають освіту під дахом спортивного клубу муніципалітету Інегьоль, біжать від успіху до успіху на змаганнях, де вони представляють свої школи.

У цьому контексті спортсмени спортивного клубу муніципалітету Інегьоль вивели свою школу на п’єдестал пошани на змаганнях, що відбулися в Бурсі. Змагання міжшкільного провінційного чемпіонату зі спортивного скелелазіння «Шкільний спорт» відбулися 18-19 квітня 2024 року на скеледромі Gürsu Sports Factory.

У змаганнях, де спортсмени зі спортивного скелелазіння муніципалітету Інегьоль змагалися від імені своїх шкіл; Середня школа Газіпаша Бурса посіла перше місце серед хлопчиків-зірок, початкова школа Бурси Коч посіла перше місце серед дівчат молодших класів, школа Бурси Бакяпі Хачі Алі Бакгьор посіла перше місце серед хлопчиків, а школа Бурса Бакяпі Хачі Алі Бакгьор посіла третє місце серед дівчат-зірок. З іншого боку, в індивідуальних змаганнях трибуни в усіх категоріях були заповнені спортсменами спортивного клубу муніципалітету Інегьоль.