Коледж Özlüce Doğa розпочав чемпіонат Туреччини з перемоги

У Стамбулі розпочалися матчі Чемпіонату Туреччини з баскетболу серед юнаків у 2023-2024 навчальному році. Чемпіон Бурси Private Özlüce Doğa College, що складається з молодих гравців спортивного клубу TOFAŞ, зустрівся з Private Gaziantep Doğa Anatolian High School у групі A у своєму першому матчі у фіналі Чемпіонату Туреччини серед середніх шкіл, який відбудеться 11-15 березня 2024 року. Команда «Бурса», яка завершила перший період із рахунком 23-21 проти суперника, пішла в роздягальню з рахунком 35-56; Вони виграли матч 41-73, ведучи в останній чверті 54-85. У матчі Халім Йилдирим набрав 14 очок і зробив 8 підбирань; Омер Альп Енгін 10 очок-3 передачі; Юджел Чагін Башаран набрав 10 очок і 3 передачі; Коледж Özlüce Doğa зустрінеться з коледжем Anakent у другому матчі в групі у вівторок, 12 березня о 12.00.

Чемпіон Чемпіонату Туреччини серед середніх школярів, який проходив у спортивному залі Ахмета Чемерта та спортивному комплексі Башакшехір у Стамбулі, буде визначено в п’ятницю, 15 березня. Пряма трансляція фінального матчу турніру буде на TRT Spor Yıldız.