BGL Final Group Week 10: Bursaspor Yb Holding 89-101 Tofaş

У 2023-му й останньому тижні фінальної групи чоловічої категорії сезону 2024–10 років Баскетбольної молодіжної ліги (BGL) TOFAŞ зустрівся з Bursaspor YB Holding. Розпочавши матч у спортивному залі Nilüfer TOFAŞ з Омером Алпом Енгіном, Джемом Кучукозканом, Джаном Чевікелем, Рушеном Мутлусоєм та Евреном Демірчі, «синьо-зелені» забили свій перший кошик із Джемом Кучукозканом. Повівши з рахунком 3.30-10 о 11 з очками Еврена Демірчі, Омера Алпа Енгіна та Джема Кучукозкана, TOFAŞ відповів на очки суперника Емірханом Сербестом, Омером Альпом Енгіном і Джемом Кучукозканом і завершив перший період з рахунком 23-29.

Почавши другу чверть кошиком Омера Алпа Енгіна, команда TOFAŞ BGL завоювала перевагу у 12.20 очок (8-28) о 36 з очками, набраними Омером Альпом Енгіном, Евреном Демірчі та Джемом Кючукезканом, і досягла серії 8-0 у цьому Господарі поля зрівняли рахунок 36-36. «Синьо-зелені» завершили цю серію мідним ударом Енеса Акмана, а після триочкового Бату Ерюртлу (38-43) цього разу віддали супернику серію 9-0 і рахунок перевели до 17.40-47. о 43. Збільшивши різницю до двозначної цифри (49-59) наприкінці чверті завдяки кошикам Омера Алпа Енгіна, Енеса Акмана та Джана Чевікеля, TOFAŞ вийшов у роздягальню з перевагою 51-59.

Команда TOFAŞ BGL набрала очки з Джемом Кючукезканом, Омером Альпом Енгіном і Ефе Постелом проти «Бурсаспора», який розпочав третю чверть триочковим Берка Джана Акіна, і зробив рахунок 28.30-68 на 77 за допомогою кошів Ефе Постеля, Бату Ерюртлу, Омера Алп Енгін і Джем Кючукезкан вийшли в останню чверть з перевагою 73-79 завдяки кошику Ефе Постеля.

Знову збільшивши різницю до двозначної (74-84) завдяки очкам Ефе Постеля та Еврена Демірчі на початку останньої чверті, TOFAŞ поступово збільшив різницю за допомогою кошів Бату Ерюртлу та Ефе Постеля та виграв гру з рахунком з 89-101.

Омер Алп Енгін набрав 24 очки за TOFAŞ проти Bursaspor YB Holding; Efe Postel 20 балів; Джем Кючукезкан 18 очок; Еврен Демірчі набрав 13 очок.

Молодіжна команда TOFAŞ BGL під керівництвом Джема Акдага зайняла 4-е місце в групі B Фінальної групи BGL з 6 перемогами та 4 поразками та заявила про себе в чвертьфіналі плей-офф. «Синьо-зелені» змагатимуться з «Анадолу Ефес», переможцем групи А, у 8 фіналу. Сторона, яка пройде вперед, увійде у фінал чотирьох BGL.