Він сміявся в Мардіні 1969 Sports House

У матчі 3-го тижня TFF 1rd League 19st Group Мардін 1969 Spor приймав Küçükçekmece Sinop Spor на 21 Kasım City Stadium. У першому таймі матчу під керівництвом Берка Сіпахі, гість Küçükçekmece Sinop Spor повів у рахунку 45-3, забив Емре Озтюрк з кутового на 0+1. З таким рахунком завершилася перша половина матчу.

Продовжуючи натхненну гру в першому таймі, Мардін 1969 Спор почав знаходити позиції в другому таймі. Продовжуючи свої атаки, господар Мардін 1969 Спор зрівняв рахунок 60-1 завдяки Алі Кемалю Озкану на 1-й хвилині. Завдяки підтримці своїх уболівальників Mardin 1969 Spor – Küçükçekmece Sinop Spor продовжував переживати важкі часи. Цього разу Емірхан Озяшар вийшов на сцену на 66-й хвилині та вивів свою команду вперед з рахунком 2:1.

З цією оцінкою Мардін збільшив свої очки до 24 і продовжив претендувати на участь у спортивному плей-оф 1969 року.