Оголошено чемпіона Суперліги з жіночого футболу Turkcell

У фіналі жіночої футбольної Суперліги Turkcell столичний муніципалітет Анкари Фомгет ГСК переміг Фенербахче з рахунком 4:2 і став чемпіоном.

У фіналі жіночої футбольної Суперліги Turkcell столичні муніципалітети Анкари Фомгет ГСК і Фенербахче зустрілися на стадіоні Ізміра Алсанджак Мустафа Денізлі.

Першу половину зустрічі «жовто-сині» завершили з рахунком 9:1, забив Зенату Коулмана з пенальті на 0-й хвилині. Столичний муніципалітет Анкари Фомгет ГСК зрівняв рахунок голом Дарії Апанещенко з пенальті 90+8, і матч перейшов в овертайм.

На 95-й хвилині гравець "Фенербахче" Еджем Кюмерт отримав червону картку.

АББ Фомгет ГСК повів у рахунку 96:107, забив Арміса Куч на 3-й і 1-й хвилинах. На 110-й хвилині Зената Коулман скоротила відставання до одного, але Арміса Куч, яка знову вийшла на сцену на 114-й хвилині, визначила рахунок матчу – 4:2. З цим результатом столичний муніципалітет Анкари Fomget GSK виграв перший у своїй історії чемпіонат Turkcell Women's Football Super League.

Найкращими гравцями були обрані Аліса Кусі та Зената Коулман із «Фенербахче».