Castrol Ford Team Türkiye на подіумі з Алі Тюркканом у першій гонці Чемпіонату світу з ралі

Команда Castrol Ford Team Turkey здобула важливу перемогу, зайнявши 1-е місце в WRC3 на етапі Італія-Сардинія Чемпіонату світу з ралі, одного з найпопулярніших чемпіонатів в автоспорті після Формули-3.

Молодий пілот Алі Тюрккан і досвідчений другий пілот Бурак Ерденер, які показали видатні результати з першого етапу в ралі, одному з найскладніших викликів сезону, ще раз довели всьому світу свою майстерність і швидкість своїх автомобілів.

Castrol Ford Team Turkey, яка залишила слід в історії, вигравши перший Чемпіонат Європи з ралі для Туреччини, підтвердила свій успіх, знову побачивши подіум у Чемпіонаті світу з ралі (WRC), де вона знову вийшла на трасу. За підтримки відомих спонсорів команди Castrol Ford Team Turkey та Турецької федерації автомобільного спорту (TOSFED) молодий пілот Алі Тюрккан, який представляв Туреччину в категорії WRC1, на етапі Чемпіонату світу з ралі на Сардинії, який проходив у м. Італія 4-2023 червня 3 року, а його досвідчений пілот Бурак Ерденер посів 3 місце п’єдесталу пошани.

Змагаючись на потужних автомобілях Fiesta Rally3 із повністю оновленим дизайном екстер’єру, Тюрккан і Ерденер продемонстрували високі результати з першого етапу ралі, одного з найскладніших викликів сезону з грунтовими етапами. Дует вкотре продемонстрував на міжнародній арені як свою майстерність, так і швидкість своїх автомобілів.

Алі Тюрккан і Бурак Ерденер стартують в Естонії, Фінляндії та Греції після Італії в рамках Чемпіонату світу з ралі.

Bostancı: Ми на крок ближче до наших цілей

Підтримуючи дует як тренер і координатор пілотів, пілот-чемпіон команди Castrol Ford Team Turkey Мурат Бостанджі сказав про перемогу наступне: «Алі Тюрккан і Бурак Ерденер показали чудові результати на етапі Сардинії, де конкуренція була гострою, бо етапи були брудними. три дні йшов проливний дощ. Успішне представлення Туреччини в категорії WRC3 і перебування на подіумі показує, наскільки вони талановиті. З цим третім місцем ми на крок наблизилися до наших цілей. Дякуємо всім, хто долучився до цього успіху. Як Castrol Ford Team Turkey, ми віримо, що досягнемо більших перемог у майбутньому за підтримки наших відомих спонсорів і TOSFED».

Мурат Бостанджи продовжить передавати команді свій досвід і знання, набуті в Туреччині та Європі протягом багатьох років.

Найбільшим успіхом в історії Туреччини є Castrol Ford Team Turkey

Команда Castrol Ford Team Turkey досягла найбільшого успіху в турецькому автомобільному спорті, вигравши командний чемпіонат Європи з ралі в Туреччині в 2017 році.

Команда Castrol Ford Team Turkey, яка вперше брала участь у WRC у 2008 році, завоювала перше, друге та третє місця в класі FSTI. Потім, у 2013 році, він змагався з Муратом Бостанджи в класі Junior WRC (Чемпіонат світу серед юніорів). Нарешті, він взяв участь у світовому ралі в 2018 році з Buğra Banaz у класі Junior WRC і з Murat Bostancı у класі WRC2.

Молодий пілот Алі Тюрккан, 3 року народження, і його другий пілот Бурак Ерденер, який цього року успішно представляв нашу країну в WRC1999 у складі Castrol Ford Team Turkey, досягли багатьох успіхів за кордоном. Дует виграв єдину медаль для Туреччини на Іграх FIA Motorsports 2022, де вони брали участь як збірна Туреччини за підтримки TOSFED. З іншого боку, Алі Тюрккан виграв чемпіонат серед молодих водіїв і двоколісних водіїв у Кубку Європи з ралі та чемпіонат серед молодих пілотів і двоколісних водіїв у Кубку Балкан з ралі разом зі своїм другим пілотом Онуром Ватансевером у 2021 році.

Castrol Ford Team Turkey, наймолодша ралійна команда в Туреччині, робить впевнені кроки до свого 26-го чемпіонства у своєму 16-му сезоні Чемпіонату Туреччини з ралі.