Хто отримав другий індивідуальний імунітет за тиждень у Survivor? Хто є кандидатами на вибування Survivor 28 травня?

Хто був другим кандидатом на вибування Survivor? Хто виграв гру імунітету May Survivor ()

У змаганнях Survivor 2023 відбулася друга за тиждень гра імунітету. Після рейтингу конкуренти задихано боролися за символ імунітету. Отже, хто отримав імунітет у Survivor 28 травня?

Цього тижня гра індивідуального імунітету в Survivor принесла на екран захоплюючі моменти в останньому епізоді, який транслювався ввечері 2 травня, коли було визначено другого кандидата на вибування тижня. У першій грі за імунітет тижня учасники наполегливо боролися за перемогу в 28-му епізоді Survivor від 28 травня. Хто виграв індивідуальний імунітет, який учасник Survivor потрапив до банку на вибування, було питанням цікавості. Хто був кандидатом на вибування Survivor? на запитання було дано відповідь. Отже, хто виграв у грі Survivor імунітет? Кого минулої ночі було обрано кандидатом на вибування Survivor 113st? Ось кандидат на вибування Survivor 1nd і що сталося.

Було визначено, хто з учасників переміг у кандидаті на вибування Survivor 2nd і другій грі на імунітет тижня. В останній серії Survivor Turkey, яка зустрілася зі своїми фанатами на екранах TV8 27 травня, учасники боролися за нагородну гру на недоторканність. Наприкінці запаморочливого епізоду переможець визначився в результаті запеклої боротьби між Юсуфом і Озгюром, чий імунітет дійшов до фіналу.

28 ТРАВНЯ ВЖИВИЙ, ХТО БУВ ПЕРШИМ КАНДИДАТОМ НА ВИБИВАННЯ?

Бій Нефісе та Асени відзначив день у грі за імунітет першого кандидата на вибування цього тижня у Survivor, де індивідуальна боротьба за імунітет до великого фіналу поступово виходила на перший план. Вижив 2-й кандидат на вибування, який виграв гру імунітету Юсуф вибрав Кансу як кандидата на вибування. Першим кандидатом на вибування стала Асена.

Хто був другим кандидатом на вибування Survivor? Хто виграв гру імунітету Survivor?

ХТО ПЕРЕМОЖЕ В ГРІ ЗА НЕПОДІЙНІСТЬ?

У Survivor учасники зіткнулися один з одним в останній грі за імунітет цього тижня. Перед грою конкурсанти-переможці їли піцу. Він виграв другу гру за імунітет тижня, перемігши Юсуфа Озгюра з рахунком 5-2 у грі за імунітет, де Юсуф і Озгюр запекло змагалися у фіналі.

Хто виграв намисто імунітету до тих, хто вижив?

Він виграв першу гру за імунітет тижня, перемігши Юсуфа Озгюра з рахунком 5-1 у грі за імунітет, де Юсуф і Озгюр запекло змагалися у фіналі, і став володарем намиста імунітету.