Велике хвилювання викликав MTB Night Cup

Єдина в світі міжнародна нічна гонка MTB Night Cup, організована в рамках Sakarya Bike Fest, де столична муніципалітет Сакарья приймала зіркових спортсменів, викликала неабиякий ажіотаж.

Столичний муніципалітет Сакар’я цього року, як і щороку, приймає найпрестижніші велогонки у світі. MTB гірський велосипед, BMX суперкрос і міжнародні шосейні гонки Tour Of Sakarya, які відбудуться в рамках Sakarya Bike Fest, принесуть азарт на висоту.

Гігантська організація, яка розпочалася сьогодні з гонок 1-го етапу Tour Sakarya, продовжилася нічними гонками. У Sunflower Cycling Valley стартувала єдина в світі міжнародна нічна гонка MTB Sakarya Night Cup.

З організацією Міжнародного союзу велосипедистів (UCI) у найбільшому комплексі Європи розгорнулася неймовірна боротьба. Зіркові педалі одна за одною перетинали складні гірські велосипедні траси в темряві, щоб досягти подіуму в кінці гонки.

У забігу, в якому взяли участь 20 жінок і 36 чоловіків, проходила траса довжиною 4 метрів. Змагання, в яких чоловіки змагалися в 400 кіл, а жінки в 7 кіл, тривали приблизно 6 години. На п’єдестал посіли гонщики, які найшвидше подолали траси у 2-х окремих категоріях – жінки та чоловіки.

У чоловіків першу медаль завоював австрійський велогонщик Грегор Раггі з часом 1.15.32, другим став швейцарець Усрін Спеша, третім – українець Дмитро Тітаренко. У жінок першою фінішувала казахстанська спортсменка Аліна Саркулова з часом 1.18.38, другою стала угорка Віраг Бузсакі, третьою завершила забіг казахстанка Тетяна Генелева.