Учасники з Сакарії досягли успіху в чемпіонаті з картингу

У гонках, першому змаганні з картингу в сезоні 2023 року, спонсором якого є столичний муніципалітет Сакар’я, ICRYPEX, спортсмени отримали дипломи в різних категоріях.

Картинг-спортсмени столичного муніципалітету Спортклубу Сакар’я додали новий успіх. Дорук Сирнач, який брав участь у Чемпіонаті MOTUL Turkey Karting Championship, перший етап якого відбувся 29-30 квітня, став першим у категорії мікро, Джан Оздер у категорії міні, Хаккі Дорум у категорії юніорів, Гюн Ташделен у категорії старша категорія та Джан Оздоган у категорії майстер.

У гонках, які є першим змаганням із картингу сезону 2023 року під головним спонсором ICRYPEX, Айше Чебі стала першою в юніорській категорії серед жінок, а Зейнеп Чукурова стала найшвидшою у старшій категорії. На трасі TOSFED Körfez Track відбулися Western Corporate Karting Races, в рамках яких було проведено три гонки за участю 5 спортсменів у 72 різних категоріях. Чемпіонат Туреччини з картингу MOTUL, другий етап якого розпочнеться 24-25 червня 2023 року, відбудеться в картинг-парку Тузла.

Крім того, Дорук Сирнач, один із спортсменів, досяг важливого успіху, вигравши 2 з 3 змагань серед своїх важких суперників, які були на 3 роки старші за нього на чемпіонаті, який відбувся на вихідних. Сірнач, який є наймолодшим спортсменом столичного спортивного клубу, також має вагомі успіхи на міжнародній арені.