Сельчук Спорт Фенербахче Трабзонспор дивитися матч у прямому ефірі Justin Tv Passwordless Bein Sport Fantarium24 FB ​​​​TS Посилання на пряму трансляцію

Сельчук Спорт Фенербахче Трабзонспор дивитися матч у прямому ефірі Justin Tv Passwordless Bein Sport Fantarium FB TS Посилання на пряму трансляцію

Фенербахче зустрінеться з Трабзонспором на 34-му тижні Суперліги Spor Toto. Якщо «Фенербахче» не виграє цей матч у Суперлізі, шансів на чемпіонство немає. Уболівальники, які хочуть дивитися матч Фенербахче Трабзонспор наживо, шукають, як дивитися матч ФБ Трабзон наживо безкоштовно. Сельчук Спорт Фенербахче Трабзонспор дивитися пряму трансляцію матчу Bein Sports 1 Justin TV Не заморожувати Fantarium24 Netspor Fb Трабзон дивитися пряму трансляцію незаконне посилання. Коли буде пряма трансляція матчу Фенербахче Трабзонспор?

Сельчук Спорт Фенербахче Трабзонспор дивіться матч у прямому ефірі

МАТЧ ФЕНЕРБАХЧЕ – ТРАБЗОНСПОР НАЖИВО – У Суперлізі Spor Toto триває хвилювання. У матчі 34-го тижня «Фенербахче» прийматиме «Трабзонспор» на стадіоні «Юлкер». У критичному матчі виступатиме Абдулкадір Бітіген. «Фенербахче» залишиться без 4-х гравців у матчі, що грає впритул. У "Трабзонспорі" 3 особи не зможуть подавати в матчі. Серед тем, які цікавлять перед боєм, - час трансляції, канал і можливі 11-ки матчу. Отже, о котрій годині трансляція матчу Фенербахче - Трабзонспор і на якому каналі?

Сельчук Спор ТВ Фенербахче Трабзонспор дивитися матч

Трабзонспор зазнав 15 поразок, 4 перемоги, 2 нічиїх і 1 поразку в 9 виїзних іграх цього сезону. Хоча «Бордо-Блюз» втратили 14 з 3 очок через поразку, вони грали свої матчі на виїзному полі з низьким середнім показником 0.93.

100-Е ПРИЗНАЧЕННЯ ЛІГИ

Фенербахче і Трабзонспор зустрічалися один з одним 99 разів в історії ліги. «Фенербахче» здобув 39 перемог у вищезазначених матчах, а «Трабзонспор» набирав 26 очки 3 разів. 34 матчі завершилися нічиєю. Команда «Блюз де Бургунь» відповіла 129 голами проти 102 голів «Фенербахче» в чемпіонаті.

Тарафтарій24 Фенербахче Трабзонспор живий матч годинник

Перемігши «Трабзонспор» з рахунком 1997:98 у Суперлізі в сезоні 3-1, «Фенербахче» отримав велику перевагу проти своїх суперників у лізі з тих пір. Жовто-чорні не зазнавали поразок у 25 матчах чемпіонату, які вони зіграли з бордово-синіми. «Фенербахче» здобув 25 перемог і 13 нічиїх в останніх 12 іграх чемпіонату проти «Трабзонспора».

«Фенербахче» не зможе скористатися 4 гравцями у складному матчі. Дискваліфікований за червону картку «Фенербахче» Ірфан Джан Кахведжі, а також травмовані Алтай Баїндир, Лінкольн Енріке та Брайт Осай-Самуель не зможуть зіграти проти «Трабзонспора».

Джастін ТБ Фенербахче Трабзонспор Дивіться матч у прямому ефірі за посиланням

5 гравців Фенербахче перебувають у межах штрафу за жовті картки. У жовто-синіх командах Самет Акайдин, Сердар Азіз, Еннер Валенсія, Міха Зайц і Густаво Енріке будуть дискваліфіковані, якщо вони не зіграють у матчі з Антальяспором.

Фенербахче Трабзонспор О котрій годині буде пряма трансляція матчу?

Матч, який відбудеться у неділю, 13 листопада 2022 року, розпочнеться о 20.00:XNUMX. У поєдинку візьмуть участь рефері Бахаттін Шімшек та його помічники, які можна буде дивитися в прямому ефірі на екранах Bein Sports.

Початок матчу Фенербахче – Трабзонспор о 11

Фенербахче: Ірфан Джан Егрібаят, Ферді, Самет, Салаї, Перес, Арао, Зайц, Арда Гюлер, Россі, Батшуайі, Валенсія

Трабзонспор: Угуркан, Ларсен, Хюсейн, Бартра, Ерен, Догукан, Сіопіс, Хамсік, Абдулкадір Омур, Віска, Умут Бозок

Фенербахче 3-0 Трабзонспор прямий коментар матчу

71′ ГОЛ | "Фенербахче" голом "Валенсії" довів рахунок до 3:0. Зустрівшись з півзахисником Ферді на лівій діагоналі, Валенсія класним ударом у дальній кут відправила м'яч у сітку.

69′ Фенербахче наблизився до воріт! У центрі, на чолі з Ардою Гюлером справа, захист втрутився перед Россі.

58′ ГОЛ | Фенербахче повів у рахунку 2:0 завдяки голу Луана Переса. Фенербахче збільшив різницю до 2 ударом Луана Переса, який після пасу Зайца увійшов у штрафний з лівої діагоналі.

57′ Угурджан стає гігантом у своєму замку! Батшуайі відбив м'яч під час подачі Арди з кутового, Угурджан Чакір не потрапив у ворота.

56′ Чудовий сейв! Угурджану ще раз вдалося пробити головою Самета з кута в кут.

53′ Фенербахче вийшов з гри лише з однією результативною передачею. Валенсія, яка зустріла м'яч в середині передачі Арао, не змогла відійти від захисту, а Трабзонспор уникнув небезпеки.

47 Результативним був Фенербахче. Протягнувши м'яч по діагоналі зліва, Россі хотів відправити пиріг на Валенсію в штрафну, а Віска в останній момент втрутився і відправив м'яч на кутовий.

37′ Фенербахче результативно! У атаці, що стрімко розвивалася, Россі, який зустрів м'яч на лівій діагоналі, автоматично вилетів зі стійки, де вважав себе в дальній кут.

36′ Трабзонспор дуже близький до голу! Удар Ларсена у штрафну зустрівся з бічними сітками.

32′ Фенербахче дуже близький до голу! Валенсія торкнулася лівого флангу Міхи Зайца з дальньої стійки. В останню мить Ларсен витягнув ногу.

30′ Трабзонспор був дуже ефективним! Марек Гамшик пробив по м'ячу з правої діагоналі, і той пішов з-за стійки.

27′ Ерен Ельмалі знаходить м’яч ударом головою в центрі Ферді Кадіоглу, який з правого флангу приєднується до коня після пасу Арди.

15′ М’яч відскакує від кутового після удару головою та розширюється до задньої стійки. Захист Трабзонспора вибив м'яч в останній момент.

11′ ГОЛ | Фенербахче повів у рахунку 1:0 завдяки голу Батшуаї. Арда Гюлер позбувся Сіопіса чудовим ляпасом і поставив його перед Батшуайі. Батшуайі, який увійшов у штрафну з правої діагоналі, м'яким ударом відправив м'яч у сітку.

7 Результативним був Фенербахче. Арда Гюлер, який знайшов м'яч перед собою на правій діагоналі, був доторканий голкіпером Угуркана.

1′ Перший свисток у критичному бою.

Selcuk Sports Fenerbahce Trabzonspor дивитися матч у прямому ефірі Fantarium24 Justin Tv Jest трансляція Kralbozguncu Unencrypted Bein Sports Fb Trabzon дивитися selcukspor tv у прямому ефірі дивитися матч Fenerbahce Trabzon дивитися матч Fenerbahce у прямому ефірі в прямому ефірі Justin tv Fenerbahce Trabzon fanium24 twitter вхід Безкоштовний Fb Trabzon дивитися жарт трансляція Fenerbahce Трабзонспор дивіться матч Місце проведення ТБ Fb Ts Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Трабзон безкоштовно дивіться jestyayin Freezing Fenerbahce Trabzonspor дивіться в прямому ефірі Netspor Fb Трабзон дивіться Inat Tv Fenerbahce Trabzonspor bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor дивіться живе телебачення

Тарафтарій24 Фенербахче Трабзонспор Дивіться матчі в прямому ефірі, дивіться безкоштовні витоки, дивіться Justin TV, Jojobet TV, Matbet безкоштовні матчі Дивіться прямі матчі Fantarium24 Fenerbahce Trabzonspor, дивіться безкоштовні витоки, дивіться Justin TV, Jojobet TV, безкоштовні матчі Matbet