Підсумок: підсумок матчу "Фенербахче" Бешикташ (2-4) та його голи Дивіться Bein Sports Fb BJK підсумок матчу дивіться посилання

Фенербахче Бешикташ Mac підсумок і голи дивитися Bein Sports Fb BJK матч дивитися підсумок посилання

Фенербахче Бешикташ Підсумок матчу та голи Bein Sports дивитися Lig Tv Fb BJK підсумок матчу дивитися посилання. «Фенербахче» протистояв «Бешикташу» на полі в одному з найбільших турецьких дербі 27-го тижня Süper Toto Süper Lig. Хоча «Фенербахче» завершив перший тайм вперед з рахунком 1:0 проти «Бешикташа», Ченк Тосун з «Бешикташа» забив 4 голи з інтервалом у 2 хвилини, а гол Редмонда та Абубакара виграв матч з рахунком 4:2. У Бешикташі Велінгтон отримав червону картку від другої жовтої картки і залишив свою команду з 10 гравцями. Дивіться загальний підсумок матчу Фенербахче Бешикташ, його голи та важливі моменти. Фенербахче Бешикташ Підсумок матчу.

Фенербахче програв дербі Бешикташа з рахунком 4:2 і завершив тиждень без очок. Бешикташ збільшив свій рахунок до 52 у Суперлізі та зберіг друге місце після Фенербахче.

Фенербахче Бешикташ Дивіться основні моменти матчу та голи youtube

Матч на стадіоні Ülker розпочався о 20.30. У матчі під керівництвом арбітра Халіла Умута Мелера "Фенербахче" отримав серйозну травму на шляху до чемпіонства.

Фенербахче Бешикташ Підсумок матчу та важливі моменти матчу

1' Виникла напруга між Еннером Валенсією з "Фенербахче" та Тайіпом Талхою з "Бешикташа".

8′ Арда Гюлер не зміг скористатися можливістю забити у «Фенербахче», м’яч, який потрапив у Коллі, пішов на кутовий.

10′ Тайіп Талха, який отримав травму в Бешикташі, був вилучений з гри. Велінтон замінив Тайіпа Талху.

13′ Жоао Педро з Фенербахче отримав травму, гравець повернувся на поле після лікування.

16' За перші 16 хвилин матчу було допущено 10 фолів.

23′ Еннер Валенсія не зміг виконати потрібний удар у штрафному майданчику. Після цього Арда Гюлер у втручанні Гедсона виконав штрафний удар з близької до воріт позиції.

27′ Еннер зустрівся з Валенсією. Мерт Гюнок не дозволив форварду "Фенербахче" забити у ворота.

28′ Велінтон отримує жовту картку.

29′ Виникла напруга між Вінсентом Абубакаром і трибунами Фенербахче. Після цього деякий час тривала напруга між гравцями «Фенербахче» та Вінсентом Абубакаром. Самет Акайдін і Вінсент Абубакар отримують жовту картку.

Після втручання 36′ Гедсона Фернандеса Мерт Хакан Яндаш з Фенербахче залишився на полі. Мерт Хакан Яндаш отримав жовту картку за свої заперечення та був дискваліфікований.

38′ Фенербахче реалізував пенальті, коли Арда Гюлер залишився на полі. VAR Альпер Улусой підтвердив пенальті Фенербахче.

41′ Фенербахче вийшов вперед завдяки голу Еннера Валенсії з пенальті.

43′ Алтай Байіндир вибив м’яч на підході Велінтона.

45+1′ Абубакар протистояв Алтаю. Алтай Баїндир втрутився і контролював м'яч нападника, який хотів провести дриблінг.

45+2′ Омар Коллі отримує жовту картку.

45+7′ Осаї-Самуель, який лежав на землі у штрафному, отримав жовту картку за обман арбітра.

ДРУГА ПОЛОВИНА
46′ Хаджіахметовіч і Гезал виходять на бічні у Бешикташ; У гру вступили Редмонд і Максим.

48′ Абубакар залишився на полі після втручання Аттіли Салаї на лівій позиції в Бешикташі. Арбітр Халіл Умут Мелер продовжив гру.

50′ Фенербахче виграв пенальті, Еннер Валенсія залишився на полі. Перехоплений Велінтон був вилучений із червоною карткою.

53′ Еннер Валенсія не реалізував пенальті.

55′ Дженк Тосун з Бешикташа не зміг закинути Алтая Баїндира у порожні ворота після дриблінгу в положенні обличчям. Після закінчення позиції підняли прапорець офсайду.

58′ Ченк Тосун забив зрівняльний гол.

62′ Залишилося 10 гравців, Бешикташ повів у рахунку 2-1 за голом Ченка Тосуна.

70' Емре Мор спробував щастя здалеку. М'яч просто пішов у аут.

76′ Натан Редмонд довго витримував м’яч із-за півзахисту і ударом здалеку приніс перемогу своїй команді.

80′ Дальній удар Ірфана Джана Кахведжі пробив Мерт Гюнок.

Результат матчу Фенербахче Бешикташ, скільки ендів?

Матч "Фенербахче" проти "Бешикташа" завершився перевагою "Бешикташа" з рахунком 2:4.

Хто забив голи в матчі Фенербахче Бешикташ?

Єдиний гол у ворота Фенербахче з пенальті забили Еннер Валенсія та Ірфан Джан.

Голи, які принесли перемогу «Бешикташу», забили Дженк Тосун, Редмонд і Абубакар.

Фенербахче Бешикташ Дивіться основні моменти Youtube Посилання Bein Sports

Фенербахче Бешикташ Дивіться основні моменти Youtube Bein Sports Fb BJK дивитися короткий підсумок матчу. Який результат матчу Фенербахче Бешикташ? Фенербахче Бешикташ зі скількома ендами? Хто забив голи в матчі Фенербахче Бешикташ? Фенербахче Бешикташ дивитися підсумок youtube, Fb Бешикташ дивись підсумок матчу bein sport, ліга ТБ Фенербахче Бешикташ дивись підсумок, дивись підсумок матчу Фенербахче Бешикташ, хто забив голи в матчі Фенербахче Бешикташ? Скільки разів закінчувався матч Фенербахче Бешикташ?, Дивіться голи Фенербахче, дивіться підсумок матчу Бешикташа, дивіться підсумок, bein sport Дивіться підсумок матчу Бешикташ, Хто забивав голи Фенербахче?, Хто забивав голи Бешикташа?, Дивіться голи Бешикташа Фенербахче Бешикташ Підсумок матчу