Дивіться матч Фатіха Карагюмрука Фенербахче в прямому ефірі Дивіться пряму трансляцію FKGK Fb

Сельчук Спорт Дивіться матч Фатіх Карагумрук Фенербахче в прямому ефірі Дивіться пряму трансляцію FKGK Fb Bein Sport link

Фатіх Карагюмрюк зустрінеться з «Фенербахче» в останньому матчі 28-го тижня Суперліги Spor Toto. «Фенербахче» має виграти цей матч після поразки від «Бешикташа». Уболівальники, які хочуть дивитися матч «Карагюмрук Фенербахче» в прямому ефірі, шукають, як дивитися матч ФКГК у прямому ефірі на Fb безкоштовно. Сельчук Спорт Дивіться матч Karagümrük Fenerbahce у прямому ефірі Bein Sports 1 дивіться в прямому ефірі на Justin TV Donmadan Taraftarium24 Netspor FKGK Fb незаконне посилання. Коли буде пряма трансляція матчу Карагюмрюк Фенербахче?

Дивіться матч Selcuk Sports Karagümrük Fenerbahce в прямому ефірі

Фенербахче буде гостем Фатіха Карагюмрука на тижні, коли лідер Галатасарай буде MR. Команда Андреа Пірло не зазнає поразок в 11 матчах чемпіонату. З Хорхе Жезусом «Фенербахче» вже не міг впоратися з втратою очок. Коли матч Фатіх Карагюмрюк – Фенербахче, котра година, на якому каналі? Відповіді на запитання, можливі за 11 та 90 хвилин до подробиць у наших новинах.

Сельчук Спор Т. В. Карагумрук Фенербахче дивитися матч

Фенербахче буде гостем Фатіха Карагюмрука на 28-му тижні Суперліги. в дербі KadıköyПісля поразки від Бешикташа 4-2 у . Команда Хорхе Жезуса не може дозволити собі втрачати очки. Фатіх Карагюмрюк під керівництвом Андреа Пірло не програє в чемпіонаті вже 11 матчів. «Червоно-чорні» прагнуть відправити сильного суперника додому з порожніми руками та продовжити шлях.

Тарафтарій24 Карагумрук Фенербахче живий матч годинник

Мерт Хакан Яндаш у "жовто-темно-синіх" дискваліфікований сьогодні ввечері через жовту картку, яку він побачив у дербі з Бешикташем минулого тижня. Крім прооперованого Лінкольна, в матчі Black Customs не зможуть зіграти Луан Перес і Мічі Батшуайі, які продовжують індивідуальні тренування, а також Джейден Оостерволде і Джошуа Кінг, які продовжують отримувати травми.

Одне з найбільших занепокоєнь полягає в тому, що багато імен виходять на штрафний майданчик перед матчем з Карагюмрюком у Фенербахче. Ферді Кадиоглу, Сердар Азіз, Густаво Енріке, Емре Мор, Міха Зайц, Вілліан Арао, Еннер Валенсія та Осайі-Самуель будуть дискваліфіковані, якщо отримають жовту картку цього вечора. У такому разі з Анкарагюджю KadıköyВони не можуть взяти участь у наступному матчі, в якому зіграють.

Джастін ТБ Карагумрук Фенербахче Дивіться матч у прямому ефірі за посиланням

«Фенербахче» був однією з команд, яка найбільш ефективно використовувала встановлені ігри в першій половині сезону. Останні кілька тижнів він виглядав не так добре. Проте стандартні фігури можуть відігравати важливу роль у цій грі. Карагюмрюк забив 52 із 16 забитих м'ячів таким чином. У "Фенербахче" це число - 9. З іншого боку, місцева команда надто соромиться захищати стандарти. Учні Пірло побачили 47 із 15 голів, забитих після стандартних дій у свої ворота. Фенербахче пропустив таким чином лише 9 голів.

Італійський футболіст Давіде Біраскі отримує червону картку у Фатіха Карагюмрука. Біраскі був вилучений з гри за червону картку після того, як отримав дві жовті картки на останніх хвилинах виїзного матчу проти «Істанбулспора» минулого тижня. 28-річний футболіст не буде зі своєю командою в матчі "Фенербахче".

Карагюмрюк Фенербахче О котрій годині буде пряма трансляція матчу?

Матч, який відбудеться сьогодні ввечері на Олімпійському стадіоні імені Ататюрка і розпочнеться о 20.30, буде транслюватися в прямому ефірі на beIN Sports 1. Пряма трансляція 90-хвилинного матчу, режисером якої буде Абдулкадір Бітіген, буде в наших новинах.

Фатіх Карагюмрюк Фенербахче ймовірні 11:

Фатіх Карагюмрюк: Батухан, Саліх, Банія, Дрешевич, Левент, Річчі, Бертолаччі, Оздоєв, Коллі, Боріні, Діаньє

Фенербахче: Алтай, Ферді, Самет, Салай, Аліоскі, Ісмаїл, Зайц, Емре Мор, Арда (Россі), Сердар Дурсун, Валенсія

Карагюмрюк 1-2 "Фенербахче". прямий коментар матчу

2′ Емре Мор відчув гол з-за меж штрафного. Удар прийшовся у воротаря Батухана.

4′ Арао забив м’яч у сітку, але арбітр скасував гол через фол.

12′ Еннер Валенсія не зміг пройти повз Батухана навпроти воротаря. Після закінчення позиції підняли прапорець офсайду.

24′ Фатіх Карагюмрюк повів у рахунку 1:0 голом Оздоєва. Оздоєв завершив позицію після того, як Алтай відбив удар з-за меж штрафного майданчика. Магомед Оздоєв забив сітку під час першої зустрічі Фатіха Карагюмрука у штрафному майданчику Фенербахче.

42′ Ферді Кадиоглу отримав жовту картку і був дискваліфікований у матчі в Анкарагюджю.

44′ Фабіо Боріні пробив з-за меж штрафного майданчика після розбивання, але м’яч повернувся іншим шляхом.

50′ Алтай Байіндир не дав Коллі забити в положенні обличчям.

51′ Міха Зайц відбив здалеку і забив фантастичний гол.

56′ Боріні не влучив у ворота по діагоналі.

57′ Замість Ірфана Джана та Емре в гру вийшли Арда та Россі.

63′ Гравці Фенербахче дочекалися пенальті. Після перегляду VAR було вирішено продовжити.

71′ Арда Гюлер пробив дуже сильно, Жоао Педро відбив м’яч від воротаря Аута