Пряма трансляція матчу Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray дивитися Justin TV Password Free Bein Sport Fantarium24 Bjk Gs дивитися пряму трансляцію

Сельчук Спорт Бешикташ Галатасарай дивитися в прямому ефірі Джастін ТВ Пароль безкоштовно Bein Sport Fans Bjk Gs дивитися пряму трансляцію ()

Лідер Галацарай зіграє з Бешикташем на виїзді на 32-му тижні Суперліги Spor Toto. Останні тижні будуть хорошими для команди, яка виграла матч, який стане доленосним дербі для Бешикташа і Галатасарая. Уболівальники, які хочуть дивитися матч «Бешикташ» – «Галатасарай» наживо, шукають, як дивитися матч BJK Gs наживо безкоштовно. Сельчук Спорт Дивитися матч Beşiktaş Galatasaray у прямому ефірі Дивитися матч Bein Sports 1 Justin TV Frozen Дивитися матч у прямому ефірі на Taraftarium24 Selçuk Sports Beşiktaş Galatasaray Дивитися матч у прямому ефірі на Fantasy24 Justin Tv Jestyayin Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs дивитися в прямому ефірі selcukspor tv дивитися матч Besiktas GS Дивитися матч прямий ефір Besiktas legal Justin tv Beşiktaş Gs fansium24 twitter login Дивитися Bjk Gs безкоштовно Дивитися телевізійну трансляцію місця проведення матчу Besiktas Galatasaray Дивитися Netspor Bjk Gs у прямому ефірі витік посилання. Коли буде пряма трансляція матчу Бешикташ Галатасарай?

Сельчук Спортс Бешикташ Галатасарай дивіться пряму трансляцію

32-й тиждень Суперліги Spor Toto пройшов у неймовірному ажіотажі дербі. «Бешикташ» вдома зустрічає лідера чемпіонату жовто-червоних. Зірки Бешикташа Деле Аллі, Рашид Геззаль і Тайіп Талха Сануч не зможуть зіграти в матчі, де дасть свисток Алі Шансалан. Не пропадає лідер Галатасарай. На тижні, який виграв «Фенербахче», «Галатасарай» повинен виграти матч, щоб зберегти різницю в очках. "Бешикташ" буде шукати перемоги, щоб залишитися в боротьбі за вершину. За кілька хвилин до матчу цікавимося часом трансляції, каналом і можливими 11 числами матчу. О котрій годині матч Бешикташ – Галатасарай, на якому каналі?

Сельчук Спор ТВ Бешикташ Галатасарай дивитися матч

У Spor Toto Super League триває ажіотаж. У матчі 32-го тижня між собою зійдуться Бешикташ і Галатасарай. Всі подробиці матчу цікаві. Отже, коли буде трансляція матчу Бешикташ – Галатасарай, о котрій годині та на якому каналі?
Наставник жовто-червоних Окан Бурук без проблем поїде на дербі з Бешикташем. Хоча всі травмовані гравці жовто-червоної команди одужали, не було жодного дискваліфікованого гравця, і не було жодного пропущеного імені з помилуванням Гоміса. Окан Бурук зможе отримати вигоду від усієї команди проти Бешикташа.

Тарафтарій24 Бешикташ Галатасарай живий матч годинник

ЖОВТО-ЧЕРВОНА КОМАНДА У ФОРМІ

«Галатасарай», який на 31-му тижні Суперліги зіграв внічию з Фатіхом Карагюмруком (3:3), продовжив різницю в очках після того, як «Фенербахче» також зіграв внічию з «Істанбулспором» вдома. В останніх 19 іграх Суперліги; З 17 перемогами, 1 нічиєю і 1 поразкою «Галатасарай» піде на дербі «Бешикташ» з моральним духом.

Джастін ТБ Бешикташ Галатасарай Дивіться матч у прямому ефірі за посиланням

Однією з найважливіших зброй Картала проти Галатасарая буде англійський футболіст Натан Редмонд, який безпосередньо зробив 12 з 7 останніх голів Бешикташа в Суперлізі. У чорно-білій формі Редмонд забив 22 голів і зробив 5 результативних передач у 5 матчах чемпіонату. 1306-річний футболіст, який загалом пробув на полі 29 хвилин, отримав 5 жовтих карток. Вирізняючись своєю грою, особливо після гри в дербі з Фенербахче, зірка гратиме важливу роль в лінії атаки за відсутності Рашида Гезаля.

Бешикташ Галатасарай О котрій годині буде пряма трансляція матчу?

Він відбудеться сьогодні ввечері в Vodafone Park і розпочнеться о 19.00:XNUMX. rayhaber Матч Бешикташ – Галатасарай транслюватиметься в прямому ефірі на beIN Sports 1. Продовження 90-хвилинного матчу, режисером якого буде Алі Шансалан, буде в наших новинах.

Матч Бешикташ – Галатасарай можливий 11

Бешикташ: Мерт, Розьєр, Саіс, Коллі, Масуаку, Редмонд, Саліх, Амір, Гедсон, Дженк, Абубакар

Галатасарай: Муслера, Боей, Нельссон, Абдулкерім, Адекугбе (Дюбуа), Торрейра, Олівейра, Рашика (Піс), Мертенс, Керем, Ікарді

Бешикташ 2-1 прямий коментар матчу

69′ Абдулькерім хотів пробити головою, але Коллі відповів. Прапорець поза грою знаходиться в повітрі після позиції.

68′ Ромен Саїс з Бешикташа отримав жовту картку після інтервенції у ворота Керема.

67′ Заніоло, який зустрів м’яч у півзахисті, залишився на землі після втручання Саліха Учана. Фол рішення.

66′ Абубакар, який висів за спиною оборони у Бешикташа, наткнувся на голкіпера, але прапорець поза грою був у повітрі.

65′ Абдулкерім хотів побачити Рашицу, який рухався позаду оборони. М'яч пішов прямо вперед.

63′ Гедсон Фернандеш вийшов у центрі поля і віддав на Ченка зліва. Розьє опинився в офсайді посередині задньої стійки Ченка.

62′ Мідтсьо замінив Олівейру, а Заніоло замість Мертенса у Галатасараї.

60′ Амір Хаджіахметович забив свій перший гол проти Галатасарая у своїй кар’єрі в Суперлізі за футболку Бешикташа.

59′ Амір Хаджіахметовіч, який зловив м’яч з помилки Серхіо Олівейри, відправив м’яч у ворота з лицьової позиції.

58′ ГОЛ | Амір Хаджиахметович забиває гол, який виводить Бешикташ вперед.

45′ Перша половина гри завершена.

45 Ще мінімум 6 хвилин до кінця першого тайму.

43′ Розьє, який зустрів м’яч на правому фланзі, вийшов на Ченка на бічній штанзі.

42′ Гедсон Фернандеш цього разу залишається на землі в півзахисті після втручання Рашиці. Гравці Бешикташа чекають карток.

41′ Саліх Учан віддає довгий пас на Вінсента Абубакара в штрафну. Торрейра б'є головою у воротаря Муслеру.

40′ Ромен Сайс, який забив лише 1 гол до цього матчу, також асистував у дербі Галатасарая, зіграному в першій половині сезону.

У віці 39 років Гедсон Фернандеш залишається на землі, цього разу з Торрейрою. Відсутність рішення.

38′ Гра була перервана на деякий час через травму Саліха Учана в півзахисті.

37′ Ромен Сайс забив свій перший офіційний гол у ворота «Бешикташа» у ворота «Галатасарая».

36 Сайс, який вийшов на вільний під час подачі Артура Масуаку з кутового, плавним ударом відправляє м'яч у ворота.

ГОЛ 35′ | Сайс фіксує кількість нічиїх для Бешикташа.

30′ Бешикташ наблизився до воріт! Після того, як Редмонд пробив головою справа, Дженк Тосун пробив головою з невеликим промахом.

ГОЛ 20′ | Ікарді врятував гол, який вивів Галатасарай вперед у дербі.

11 Галатасарай вийшов результативним. У середину Рашиці, який увійшов у штрафну справа по діагоналі, захист втрутився перед Ікарді.

10′ Керем, який знаходить м’яч на лівому фланзі, спускається до лінії і йде в центр. Розьє заблокував м'яч.

9′ Саліх Учан, який відбив м’яч від Олівейри на лівому фланзі, хотів побачити Розьє на правому фланзі, але втрутився Мертенс.

7′ Бешикташ виходить з правого флангу. Торрейра заблокував півзахист, який Редмонд хотів зробити на задній штанзі, зустрівши м'яч у правому куті.

6′ Знайшовши м’яч на правому фланзі, Розьє спробував атакувати, але не зміг утримати м’яч на полі. Так, Галатасарай.

5′ Адекугбе хотів атакувати з лівого флангу, але Розьє вп’явся тулубом і пробив по м’ячу з зовнішньої сторони.

4′ Фернандо Муслера спробував відправити дальній пас на Мауро Ікарді. Коллі кидає м'яч головою під час вкидання.

3′ Масуаку, який пасом Саліха хотів ввести його в гру на лівому фланзі, випустив Рашицу, який намагався контролювати м’яч. Відсутність рішення.

2′ Вінсент Абубакар, який на початку матчу влаштував бійку з Нельссоном, отримав травму, але зможе продовжити гру.

1′ Перший свисток.

Selcuk Sports Дивитися пряму трансляцію матчу Beşiktaş Galatasaray Fantarium24 Justin Tv Jest Трансляція Kralbozguncu Bein Sports Bjk Gs без коду Дивитися selcukspor tv у прямому ефірі Дивитися матч Beşiktaş Gs у прямому ефірі Дивитися пряму трансляцію Beşiktaş Gs без пароля Justin tv Beşiktaş Gs fanium24 twitter login Дивитися безкоштовну трансляцію Bjk Gs venue tv jest Beşiktaş Galatasaray match watch Bjk Gs Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Bjk Gs free watch live jestyayim Дивитися Beşiktaş Galatasaray без заморожування Дивитися матч Netspor Bjk Gs дивитися матч Beşiktaş Galatasaray bein sport hd Justin tv Cbs Sport watch Selçukspor tv live

Тарафтарій24 Бешикташ Галатасарай Дивіться матчі в прямому ефірі, дивіться безкоштовні витоки, дивіться Justin TV, Jojobet TV, Matbet безкоштовні матчі Дивіться пряму трансляцію матчу Fantarium24 Beşiktaş Galatasaray, дивіться безкоштовні витоки, дивіться Justin TV, Jojobet TV, безкоштовні матчі Matbet