Матч Фенербахче Кайсеріспор наживо без пароля дивіться пряму трансляцію A Spor FB KAYSERİ ZTK матч дивіться посилання

Фенербахче Кайсеріспор пряма трансляція дивитися пряму трансляцію A Spor FB KAYSERI ZTK матч дивитися посилання

Уболівальники, які хочуть дивитися матч «Фенербахче Кайсеріспор» у прямому ефірі, щоб пройти до півфіналу Кубка Туреччини «Зіраат», шукають, як дивитися матч «Фенербахче Кайсеріспор» на екранах телевізорів та в Інтернеті без розкодованої нелегальної прямої трансляції HD безкоштовно. Щоб дивитися матч Фенербахче Кайсеріспор в прямому ефірі, вам не потрібно шукати нелегальні канали, такі як fanium24, selçuk sports, justin tv. Матч Фенербахче Кайсеріспор транслюватиметься в прямому ефірі з ASPOR у HD-якості о 20:30. Коли матч Фенербахче – Кайсеріспор, о котрій годині, на якому каналі? Відповіді на запитання, можливі 11-ки та передматчеві подробиці – у наших новинах.

«Фенербахче» та «Кайсеріспор» поділяться своїми козирями у чвертьфінальному матчі Кубка Туреччини з сільського господарства на стадіоні «Юлкер». Вчора "Галатасарай" був ліквідований "Башакшехіром". «Фенербахче» хоче перемогти «Кайсеріспор» і вийти до півфіналу, щоб забути поразку від «Бешикташа» на вихідних. Чвертьфінали будуть зіграні за системою одноразового вибуття. Переможець матчу «Фенербахче» – «Кайсеріспор» у півфіналі зіграє проти «Сівасспора».

«Фенербахче», який візитом президента Алі Коча та Хорхе Жезуса перервав болісний процес, що почався з поразки «Бешикташа», шукає вихід у Кубку Туреччини «Зіраат». Кошмар грандів Кайсеріспор знову чекає сюрпризу. Перед критичним матчем «Коли матч Фенербахче – Кайсеріспор, о котрій годині, на якому каналі?» » 11 варіантів і деталі в наших новинах.

У чвертьфіналі сільськогосподарського Кубка Туреччини «Фенербахче» прийме «Кайсеріспор». Програвши в дербі «Бешикташу» з рахунком 4-2 і відстаючи від «Галатасарая» в чемпіонаті, «Канарки» хоче знайти розраду в кубку. Кошмар гігантів Кайсеріспор чекає ще один сюрприз. Чвертьфінали будуть зіграні за методом вибування. Переможець матчу «Фенербахче» – «Кайсеріспор» у півфіналі зустрінеться з «Сівасспором».

Наполегливість Хорхе Жезуса грати в ігри з високим рівнем складності з потрійним захистом продовжилася і в дербі Бешикташа. Фенербахче знову програв. Досвідчений тренер готується зробити крок назад до захисту з чотирьох гравців у критичній боротьбі з Кайсеріспором. KadıköyОчікується, що «жовто-сині» зроблять виїзну заміну в дербі «Бешикташ» у матчі в . З поверненням 2 захисників проти Кайсері шлях клубу знову з’явився для Сердара Азіза. Досвідчений тренер повинен мати разом із собою Мерта Хакана Яндаша та розчаровувального Жоао Педро. У той час як Зайц та Ісмаїл, як очікується, виступатимуть у півзахисті, Ірфан Джан Кахведжі повернеться в 11.

Схоже, бажання вболівальників бачити Арду Гюлера на полі в кожному матчі теж здійсниться. Юний талант, який є зіркою боротьби «Бешикташ», виходить на поле у ​​віці 11 років у боротьбі за «Кайсеріспор». Також можливо, що Хорхе Жезус знищить Самуеля, звільнить Ферді справа та зіграє Аліоскі на лівому захиснику, але не пощастить.

Команда, яка пройшла раунд, зіграє з «Сівасспором».

Переможець матчу "Фенербахче" - "Кайсеріспор" у півфіналі зустрінеться з переможцем матчу "Сівасспор" - "Газіантеп". Однак після землетрусу 6 лютого «Газіантеп» знявся з усіх турнірів. Таким чином, Yiğido автоматично пройшов до півфіналу. Команда-переможець сьогоднішнього матчу зустрінеться з червоно-білими. Перші матчі півфіналу відбудуться 2, 3 або 4 травня. Розклад матчів-відповідей поки не визначено.

Кайсеріспор виграв останній матч

Обидві команди розділили свої козирі в Кубку Туреччини минулого сезону. Матч 16/XNUMX фіналу Kadıköyбуло зіграно в. Незважаючи на те, що «Фенербахче» Ісмаїла Картала на 45-й хвилині під керівництвом Хікмета Карамана надіслав 21 удар у замку Кайсеріспор, вони не змогли пробити сітку. Після голу зі штрафного на останній хвилині Рамазана Чівелека з команди жовто-синіх, Кайсері була командою, яка пройшла коло, підписавши великий сюрприз.

Наразі «Фенербахче» та «Кайсеріспор» зустрічалися один з одним 13 разів у Кубку Туреччини з сільського господарства. У поточних матчах між двома командами жовто-сині перемагали 7 разів. Канарські здобули одну з цих перемог по пенальті. Якщо 3 матчі завершилися внічию, жовто-червоні здобули 3 перемоги.

У матчах, зіграних між двома командами в Кубку Туреччини, «Фенербахче» був командою, яка виграла тур 6 разів, тоді як «Кайсеріспор» зумів усунути свого суперника один раз. Жовто-сині та жовто-червоні також 1 рази змагалися разом на груповому етапі в кубку. Хоча «Кайсері» виграв 2 із 3 матчів у групах, 1 матчі завершилися внічию.

Представник «Кайсері» в 16-му турі минулого сезону розгромив «Фенербахче» з рахунком 1:0 і вийшов у наступний раунд.

Як Фенербахче дійшов до чвертьфіналу?

Фенербахче, який цього сезону розпочав Кубок Туреччини з 5-го туру, переміг Стамбулспор з рахунком 3:1. Тоді «жовто-темно-сині» вийшли до чвертьфіналу, обігравши «Чайкур Різеспор» з рахунком 16:2 в останньому 1-му турі.

Як «Кайсеріспор» дійшов до чвертьфіналу?

«Кайсеріспор», який був включений до кубка з 3-го раунду, переміг «Ігдир» 2-1, «Сівас Беледієспор» у 4-му турі 1-0, «Генчлербірлігі» 5-2 у 0-му турі та «Анталіяспор» 16-2 у 0-му турі в останньому круглий.. Ліквідовано за допомогою .points.

В останніх 10 матчах між «Фенербахче» та «Кайсеріспор» у Суперлізі та Кубку Туреччини «жовто-сині» виграли 7, а жовто-червоні — 1.

Коли матч Фенербахче – Кайсеріспор, о котрій годині, на якому каналі?

Матч "Фенербахче" - "Кайсеріспор", який відбудеться сьогодні ввечері на стадіоні "Юлкер" і розпочнеться о 20.30, транслюватиметься в прямому ефірі на A Spor. Онлайн-рахунок і всі подробиці матчу, яким керуватиме Волкан Баярслан, у наших новинах.

Фенербахче-Кайсеріспор ймовірні 11:

Фенербахче: Алтай, Самуель (Аліоскі), Самет, Салаї, Ферді, Ісмаїл, Зайц, Ірфан Джан, Арда, Россі, Валенсія

Кайсеріспор: Білал, Гокхан, Коловеціос, Аріф, Керол, Менса, Ачка, Кардосо, Кемен, Мане, Тіам

«Фенербахче» – «Кайсеріспор» – 3:1. Дивна трансляція матчу, який рахунок матчу?

8′ Емре Мор чітким ударом завершив позицію після передачі Валенсії.

Після голу 9' з трибун "Фенербахче" пролунали голоси "Відставка керівництва".

18′ Коловеціос добре влучив по м’ячу з кутового і пробив головою. Коловеціос забив 3 з 2 голів у турецькій кар'єрі проти "Фенербахче".

30′ Кайсеріспор Емрах Башсан замінив Мане.

36′ Сердар Дурсун, ударивши з правої діагоналі штрафного, не влучив у ворота.

42′ Емре Мор завершив позицію голом після передачі в стінку Сердара Дурсуна.

59′ Сердар Дурсун оцінив велику помилку голкіпера Ченка Гьонена і пробив.

60' Після 3-го голу з трибун пролунали вигуки "відставка керівництва".

63′ Фенербахче свиснув, коли в гру вийшли Арао та Ірфан Джан Кахведжі.

72′ Хорхе Жезус відповів, розвівши руки проти трибун Фенербахче, які відреагували, коли м’яч потрапив до Арао.

78′ Арда Гюлер приєднався до гри замість Еннера Валенсії у Фенербахче. Поки деякі трибуни свистіли Валенсії; Деякі аплодували.