Fantarium24 Фенербахче Бешикташ дивіться матч у прямому ефірі Дивіться безкоштовний матч Fb Bjk із Bein Sport без пароля

Дивіться матч Фанербахче Бешикташ у прямому ефірі дивіться матч Fb Bjk у прямому ефірі за безкоштовним посиланням Free Bein Sport

Фенербахче грає вдома з Бешикташем у 27-му тижні Суперліги Spor Toto. Fenerbahce Beşiktaş Bein Sport дивіться пряму трансляцію матчу без коду, дивіться Selcuk Sports Bjk у прямому ефірі, дивіться Fb Bjk у прямому ефірі, дивіться пряму трансляцію дербі Fenerbahce Bešiktas у прямому ефірі, дивіться Fb Bjk у прямому ефірі justin tv, дивіться Fenerbahce Besiktas selcuk sport hd, дивіться Taraftarium24 Fb Besiktas у прямому ефірі , Jest трансляція Дивіться матч Фенербахче Бешикташ у прямому ефірі. Коли матч Фенербахче Бешикташ? О котрій годині Фенербахче Бешикташ і на якому каналі буде трансляція? Результат матчу Фенербахче Бешикташ…

Фенербахче Бешикташ Кралбозгунцу дивіться пряму трансляцію

У Spor Toto Super League триває ажіотаж. У матчі 27 тижня Фенербахче прийме Бешикташ. Ажіотаж перед грандіозним дербі на піку. Перед матчем, який буде зіграно на стадіоні Юлкер під керівництвом Халіла Умута Мелера, деталі з’ясовуються та з’ясовуються. Час трансляції матчу, його канал і можливі 11 цікавлять футбольних уболівальників і шукають в пошукових системах. Отже, о котрій годині матч Фенербахче - Бешикташ? На якому каналі FB BJK match?

Фенербахче Бешикташ дивіться матч Selcuk Spor tv

У Фенербахче, одному з матчів, який вплине на долю чемпіонства Суперліги, перед дербі Бешикташа сьогодні ввечері тренер Хорхе Жезус підготував тактичний план, який знищить його суперника. Ісусе, KadıköyЛінкольн Енріке, Луан Перес, Джошуа Кінг, Мічі Батшуайі та Джейден Остерволде, які отримали травми в бою в . У той час як Іса передав замок капітану Алтаю в дербі, на відміну від попередніх великих матчів, очікується, що цього разу він вийде на поле з чотирма гравцями. Повідомлялося, що Ферді справа, Салаї ліворуч, Самет і Сердар Азіз посередині.

Фенербахче Бешикташ дивіться пряму трансляцію матчу Fantarium24

Повідомлялося, що досвідчений тренер вийде з півзахисту з Арао, Креспо та Зайцем і зустрінеться з Ірфаном Джаном справа, Дієго Россі та Еннером Валенсією зліва. піки Kadıköy Бажаючи почати під тиском за підтримки своїх уболівальників, Жезус планує зламати опір Бешикташа раннім голом. Досвідчений тренер, який не бажає обігрувати суперника ззаду, прагне зробити внесок у рахунок Ірфана, Россі та Валенсії в атаці.

Фенербахче Бешикташ О котрій годині буде пряма трансляція матчу?

Дербі «Фенербахче Бешикташ», яке відбудеться сьогодні ввечері на стадіоні «Юлкер» і розпочнеться о 20.30, транслюватиметься в прямому ефірі на beIN Sports 1. Відстеження результатів у реальному часі та всі деталі 90 хвилин режисером буде Халіл Умут Мелер.

Матч Фенербахче – Бешикташ можливий 11

Матч Фенербахче Бешикташ

Фенербахче: Алтай, Ферді, Самет, Сердар Азіз, Салаї, Арао, Креспо, Зайц, Ірфан Джан, Россі, Валенсія

Бешикташ: Мерт, Онур, Талха, Коллі, Масуаку, Гедсон, Саліх, Хадзіахметович, Гезал, Дженк, Абубакар

Дивіться матч Фенербахче Бешикташ у прямому ефірі

Дивіться матч Фенербахче Бешикташ у прямому ефірі Justin TV Link

Головний тренер «Фенербахче» Жорже Жезус хоче покласти край нещастям, яких він зазнав у великих матчах у матчі з «Бешикташем». У Суперлізі цього сезону «Іса» поступилася «Трабзонспору» з рахунком 2:0 на виїзді та «Галатасараю» з рахунком 3:0 у важкому матчі першого тайму проти «чорно-білих» Суперліги, завершившись нульовою нічиєю.

Фенербахче 1-0 Бешикташ прямий коментар матчу

1′ Виникла напруга між Еннером Валенсією з Фенербахче та Тайіпом Талхою з Бешикташа.

8′ У «Фенербахче» Арда Гюлер не зміг скористатися цією можливістю, і м’яч, який потрапив у Коллі, пішов на кутовий.

10′ Тайіп Талха, який отримав травму в Бешикташі, був вилучений з гри. Велінтон замінив Тайіпа Талху.

13′ Жоао Педро отримав травму у Фенербахче, футболіст повернувся на поле після надання допомоги.

16′ За перші 16 хвилин матчу було допущено 10 фолів.

23′ Еннер Валенсія не може пробити в межах штрафного. Далі Арда Гюлер виконав штрафний удар з місця впритул до воріт своєї команди у втручанні Гедсона.

27′ Еннер Валенсія виходить на поле. Мерт Гюнок не дозволив форварду "Фенербахче" забити гол у ворота.

28′ Велінтон отримує жовту картку.

29′ Виникла напруга між Вінсентом Абубакаром і Фенербахче. Після цього деякий час тривала напруга між гравцями «Фенербахче» та Вінсентом Абубакаром. Самет Акайдин і Вінсент Абубакар отримують жовту картку.

Мерт Хакан Яндаш з 36' команди Фенербахче залишився на полі, коли втрутився Гедсон Фернандес. Мерт Хакан Яндаш отримав жовту картку за свої заперечення та був дискваліфікований.

38′ Фенербахче реалізував пенальті після того, як Арда Гюлер впав на землю. VAR Альпер Улусой підтвердив вирок Фенербахче.

41′ Фенербахче вийшов вперед після пенальті Еннера Валенсії.

Бейн Спортс Фенербахче Бешикташ Дивіться матч у прямому ефірі за посиланням

Сельчук Спорт Фенербахче Бешикташ дивитися в прямому ефірі дивитися матч Exxen Spor Fb Bjk безкоштовно дивитися selcukspor tv дивитися в прямому ефірі Фенербахче Бжк матч Джастін тв Фенербахче Бжк fanium24 twitter увійти Fb Bjk tv jest трансляція Фенербахче Бешикташ матч Fb Bjk Kralbozguncu Netspor Selcuk spor tv hd Fb Bjk дивитися в прямому ефірі незашифровано насолоджуйтеся матчем jestyay Fenerbahce Besiktas дивіться матч Netspor Fb Bjk дивіться матч Fenerbahce Besiktas bein sport hd Justin tv Cbs Sport Selcukspor дивіться телебачення в прямому ефірі