Підсумок: найкращі моменти матчу "Коньяспор" - "Галатасарай" 2:1 і посилання на голи

Підсумок Коньяспор Галатасарай Підсумок матчу та голи дивіться за посиланням

Галатасарай перервав безпрограшну серію з 26 ігор на 14-му тижні Суперліги, програвши Коньяспору з рахунком 2:1. У матчі, де «Галатасарай» вийшов вперед на 31-й хвилині з Мілотом Рашицею в першому таймі, домашній «Коньяспор» виграв матч з рахунком 2:1 за голами Сонера Дікмена та Огулкана Улгуна в другому таймі та отримав 3 очки. Повне резюме, голи та важливі моменти матчу Коньяспор – Галатасарай вболівальники можуть переглянути на сайті Bein Sports.

Галатасарай зустрівся з Коньяспором на виїзді на 26-му тижні Süper Lig Spor Toto. Приймаючи столичний муніципальний стадіон Конья, команда перемогла з рахунком 2-1.

На 31-й хвилині "Галатасарай" вийшов вперед у виконанні Мілота Рашиці, а "Коньяспор" на 62-й хвилині відбив цей гол у виконанні Сонера Дікмена. «Коньяспор», який у овертаймі забив ще один гол з Огулджаном Улгуном, виграв матч з рахунком 2:1.

Беркан Кутлу, який почав гру в перших 11-х у Галатасараї, був дискваліфікований на 35-й хвилині, отримавши жовту картку. Беркан Кутлу не зможе зіграти проти Адани Демірспор наступного тижня.

Після цього результату обірвалась 14-та переможна серія «Галатасарая» в першості.

З цим результатом «Галатасарай» набрав 60 очок. Коньяспор піднявся до 34 очок.

Наступного тижня «Галатасарай» зустрінеться з «Аданою Демірспор» у чемпіонаті. Коньяспор перейде в Умранієспор.

Коньяспор – Галатасарай 2:1 Підсумок матчу та важливі моменти матчу

90+3 ГОЛИ | «Коньяспор» повів у рахунку 2:1 завдяки голу Огулкана Улгуна. Огулкан, який зустрів м'яч попереду після пасу Бруно Паса, сильним і м'яким ударом відправив м'яч у ворота.

88′ Гол Коньяспора у ворота Ендрі Чекічі не зараховується як офсайд. Після цього голу Ендрі Чекічі отримав жовту картку за те, що зняв футболку.

77 Ніколо Дзаніоло пробиває з-за меж штрафного, Шехич подає кутовий на останній хвилині.

76′ Махір вибив м’яч з-за стійки, відправлений у захисну зону. Повітряна кулька полетіла.

71′ М’яч Мілота Рашиці в сітку скасовано через офсайд.

70 пішли з Рашиці до Ікарді. Ікарді не отримав того удару, якого хотів.

70′ Франсіско Кальво отримує жовту картку за фол проти Ікарді.

68′ У швидкій атаці Коньяспора Марлос намагався перекинути м’яч на порожнє поле Діуфу, але критично втрутився Каан Айхан.

62′ ГОЛ | Коньяспор зрівняв рахунок голом Сонера Дікмена. Сонер дуже добре контролював м'яч, який Бруно Пас відібрав з землі. Удар правою ногою також потрапив у Муслеру та потрапив у ворота.

61′ Саша Бой отримує жовту картку за фол на Марлосі.

60′ Ікарді пробив у дальню стійку, а Серхіо Олівейра пішов у штрафну. Шкіряна подорож дійшла до вершини.

57′ Абдулкерім втрутився у м’яч, який Кальво перевів у штрафну. Муслера в останній момент перевів м'яч у ворота.

54′ Гол Маме Діуфа у Коньяспорі скасовано через офсайд.

51′ Ікарді не може доторкнутися до м’яча, який Лео Дюбуа забрав з лівого флангу. Потім підняли прапорець офсайду.

43′ Саша Бой відправляє м’яч справа в штрафну і головою направляє у ворота. Під контролем Шехіча м'яч потрапив у бічні сітки.

37 Ще одна жовта для Ікарді! Аргентинська зірка отримав жовту картку після того, як сфолив на Аділі в півзахисті.

36′ Беркан Кутлу отримує жовту картку за фол проти суперника в центрі поля. Беркан Кутлу був дискваліфікований за жовту картку. Янг відсутній на матчі Адана Демірспор.

31′ ГОЛ | Галатасарай повів 1:0 завдяки голу Мілота Рашиці. У стрімкій атаці Галатасарая Керем побачив Рашицу попереду. М'яким ударом лівої ноги косоварець відправив м'яч у ворота.

29′ Ікарді побачив, як Бой перекочується ззаду. Бой пробив по діагоналі. Голкіпер Шехіч виніс м'яч з кутового.

21' Удар Франсіско Кальво Алехандро Посуело пробиває в штрафну. М'яч пройшов над головою.

18′ Мілот Рашица відправляє м’яч у спину захисника, а Ікарді після навісу відправляє м’яч у сітку. М'яч залишився у голкіпері Шехічу.

13′ Лук Марлоса Морено влучає в захист і йде в бік Муслери.

Мухаммет Демір зустрічає м'яч з правого флангу на 5′ Абдулкеріма. Хотів залишити на Махіра Емрелі, який перебував у штрафному, але втрутився Дюбуа.

3′ Махір Емрелі спустився з заднього ряду справа і вивернув його. На захисті критична відповідь Дюбуа.

1′ матч розпочався сигналом Зорбая Кючука.

Дивіться найкращі моменти Коньяспор Галатасарай Youtube Bein Sports Konya GS переглянути підсумок матчу за посиланням. Який результат матчу Коньяспор Галатасарай? Скільки триває матч Коньяспор Галатасарай? Хто забив голи в матчі Коньяспор Галатасарай? Коньяспор Галатасарай дивитися підсумок youtube, Дивіться підсумок матчу Конья Галатасарай bein sport, телебачення ліги Коньяспор дивіться підсумок Галатасарая, дивіться підсумок матчу Коньяспор, Хто забив голи матчу Коньяспор Галатасарай? Скільки триває матч Коньяспор Галатасарай?, Дивіться голи Коньяспора, дивіться підсумок матчу Галатасарай, дивіться підсумок, bein sport Дивіться підсумок матчу Галатасарай, Хто забивав голи Коньяспора?, Хто забивав голи Галатасарая?, Дивіться голи Галатасарая