Перший день 2. Третє місце на Кубку Європи з ударів ногами

Перший день Третій день на Кубку Європи зі стрільби

Турецькі спортсмени здобули два третіх місця за підсумками першого дня Кубка Європи з метань, який стартував у португальській Лейрії.

У той час як 5 наших спортсменів вийшли на доріжку в перший день Кубка Європи з метань, який збирає найкращих спортсменів континенту з метань гілок, наші спортсмени стали третіми у своїх видах і привезли до Туреччини 2 бронзи.

Чемпіонка останніх Ігор ісламської солідарності Есра Туркмен, яка змагалася в метанні списа серед жінок U23, виграла бронзову медаль, посівши третє місце в Європі з часом 54.69 (SB). Спортсмен Халіл Йилмазер, який виступає у категорії U23 у метанні молота, посів третє місце з результатом 70.45 (PB) і став другим спортсменом, який привіз до Туреччини бронзову медаль першого дня.