Аланіяспор (1-3) Фенербахче: основні моменти, голи та пенальті

Аланіяспор Фенербахче Мак Підсумок голів і пенальті

Фенербахче здобув 26 очки, обігравши Аланію з рахунком 3:1 на 3-му тижні Суперліги. Хоча «Фенербахче» програвав у першій половині матчу з рахунком 1:0, у другій половині матчу вони завоювали 2 позиції з пенальті, які розіграли на відмінно. Завдяки 2 голам Еннера Валенсії, який перетворив позиції з пенальті на голи, і голам Емре Мора в овертаймі він переміг на полі «Аланьяспор» з рахунком 3:1 і здобув важливу перемогу в плані скорочення розриву між ним і «Галатасараєм». Особливо вболівальники, які хочуть переглянути підсумок матчу Аланіяспор Фенербахче, положення пенальті та голи, очікують, що Bein Sports опублікує підсумок.

У матчі «Аланіяспор» з «Фенербахче» арбітр Метін Калкаван реалізував першу позицію пенальті безпосередньо, але дав другу позицію, дотримуючись VAR. Хорхе Жезус вдруге отримав червону картку від арбітра і був змушений піти на трибуни. Незважаючи на те, що «Фенербахче» зіграв дуже добре в матчі, який був дуже захоплюючим, захист «Аланьяспора» вистояв стійко і не дозволив «Фенербахче» відзначитися.

Підсумок матчу Аланіяспор Фенербахче та важливі моменти матчу

На 26-му тижні Süper Lig Spor Toto "Фенербахче" переміг на виїзді "Аланьяспор" з рахунком 3:1.

Перший гол у матчі забив «Аланіяспорлу» Кулуріс на 6-й хвилині. У 2-му таймі Еннер Валенсія вийшов на сцену, а Фенербахче залишив тайм позаду з рахунком 1-0. Використовуючи пенальті на 63-й та 85-й хвилинах, Валенсія забила голи, які вивели свою команду вперед з рахунком 2:1. У 90+2 Емре Мор забив гол, який розрадив свою команду та збив рахунок 3:1.

Тренер Жорже Жезус отримав червону картку на 67-й хвилині. Португальський тренер не очолить свою команду в дербі Бешикташа.

Фенербахче, пропустивши 1 матч, цим рахунком збільшив свій рахунок до 54, скоротивши різницю в очках з лідером Галатасараєм до 6. У "Аланьяспора" 28 очок.

Наступний матч «жовто-сині» зіграють проти «Бешикташа». Помаранчево-зелені зустрінуться з Гіресунспором.

Аланіяспор Фенербахче: найкращі моменти, голи та пенальті Дивіться Bein Sports