Турецький трамплін Тугба з потрійного стрибка Стамбул 2023

Турецький трамплін Тугба зі стрибків у три кроки, Стамбул

Молода зірка Тугба Данишманц, яка досягла значного прогресу за останні два сезони в потрійному стрибку, заблокована в Стамбулі-2023.

Турецька рекордсменка з потрійного стрибка Тугба Данишманц, яка також вигравала у своїй кар’єрі чемпіонат Європи U23, продовжує підготовку до Чемпіонату Європи з легкої атлетики у приміщенні 2023 року в Атакої. 23-річна Тугба, яка продовжила свій передсезонний табір у Мерсіні, здійснила всі свої плани досягти історичного успіху, піднявшись на подіум у своєму філіалі в легкоатлетичному залі Ataköy у березні.

У 2021 році Данишманц стала першою спортсменкою в Туреччині, яка подолала 14-метрову дамбу в три кроки, а згодом виграла золоту медаль на чемпіонаті Європи U23 у Ґавле, подолавши ще одну першу медаль. Минулого літа Данишманц брав участь у Чемпіонаті світу з легкої атлетики в Юджині та став першим турецьким спортсменом, який досяг цього за три етапи.

Тугба Данісмаз

Набравши значних обертів із тренером Чахітом Юкселем, з яким він почав працювати в 2019 році, і щороку підвищуючи свої дипломи, Данишманц називає Чемпіонат Європи з легкої атлетики в приміщенні в Стамбулі своєю найважливішою метою цього року. Підкресливши, що він зазвичай дуже стабільно забиває на змаганнях у приміщенні, турецький рекордсмен сказав: «Чому б не встановити новий рекорд і золоту медаль перед моїми глядачами в залі в Стамбулі, де я багато разів побивав рекорд Туреччини? Я знаю, що можу це зробити», — каже він.

Тугба, яка останніми тижнями змінила своє ім’я на «Золота медаль» із жартівливим посиланням у своєму обліковому записі в соціальних мережах, здається, знайшла хитрий спосіб вигравірувати свою ціль щоразу, коли вона відкриває свій акаунт.

Тугба Данішманц, який є одним із рекламних послів Стамбула 2023, відповідає за передачу повідомлення про «перетворення». Підсумовуючи свою місію, Туґба сказав: «Оскільки наш напрямок орієнтований на майбутнє, ми підкреслюємо слово вперед, щоб підкреслити це в певному сенсі. Щоб зробити майбутнє зручнішим для життя, ми повинні поставити переробку в центр нашого життя».