Борець-чемпіон Керем Камаль пожертвував свою медаль жертвам землетрусу

Спортсмен Молодіжно-спортивного клубу столичного муніципалітету Ізміра Керем Камал, який виграв золоту медаль на Чемпіонаті рейтингової серії Ібрагіма Мустафи з боротьби, що проходив в Александрії, Єгипет, вручив свою медаль жертвам землетрусу.

Керем Камаль, чемпіон світу з боротьби столичного муніципалітету Ізміра, вийшов на килим у рейтинговій серії Ібрагіма Мустафи, яка стартувала 23 лютого в Єгипті. Змагаючись у категорії 60 кілограмів, Камал розпочав турнір із чвертьфіналу. Спортсмен столичного муніципалітету Ізміра переміг китайський Лігуо Цао з рахунком 5-2 і вийшов до півфіналу. Керем Камал, який дійшов до фіналу, перемігши у півфіналі свого киргизького суперника Нурмухаммета Абдуллаєва з рахунком 8-0, також виграв золоту медаль, перемігши казахстанського борця Ємара Фідахметова з рахунком 9-0.

«Подарунок жертвам землетрусу»

Борець Молодіжно-спортивного клубу столичного муніципалітету Ізмір Керем Камал, який сказав, що брав участь у цьому важливому чемпіонаті, глибоко відчуваючи смуток тих, хто загинув під час землетрусу, сказав: «Як країна, ми пережили великий смуток під час землетрусу. що відбулося в Кахраманмараші. З цією гіркотою ми приїхали до Єгипту. Ми показуємо хороші результати як збірна. Я виграв золоту медаль, перемігши всіх суперників. Я радий цьому, але частина мене також дуже гірка. Я вручаю цю медаль нашим громадянам, які загинули під час землетрусу. "Сподіваюся, ми більше не зазнаємо подібних катастроф у майбутньому", - сказав він.