Галатасарай Умранієспор. Найяскравіші моменти та голи (3-2) Bein Sports дивитися посилання

galatasaray umraniyespor mac резюме та голи bein sports watch gs umraniye mac резюме дивитись копія

Галатасарай Умранієспор. Найкращі результати матчу: (3-2) та його голи дивіться Bein Sports Youtube Lig Tv Gs ÜMRANİYE дивитися підсумок матчу за посиланням Дивіться підсумок і голи матчу Галатасарай Продовжуйте читати наші новини, щоб переглянути голи Ікарді! Дивіться найкращі моменти Галатасарай Умранієспор Youtube Дивіться підсумковий матч Bein Sports Gs UMRANİYE за посиланням. Який результат матчу Галатасарай Умранієспор? Скільки разів закінчується матч Галатасарай Умранієспор? Хто забив голи в матчі Галатасарай Умранієспор? Дивіться підсумок Галатасарай Умранієспор youtube, Gs Ümraniyespor дивитися підсумок матчу bein sport, ліга tv Галатасарай Умранієспор дивитися підсумок, дивитися підсумок матчу Галатасарай, Хто забив голи в матчі Галатасарай Умранієспор? Скільки закінчився матч Галатасарай Умранієспор?, Дивіться голи Галатасарая, дивіться підсумок матчу Умранієспор, дивіться підсумок, bein sport Умранієспор дивіться підсумок, Хто забив голи Галатасарай?, Хто забивав голи Умранієспор?, Дивіться голи Умранієспор Галатасарай Умранієспор Підсумок матчу подробиці…

Галатасарай переміг: «Галатасарай» переміг «Умранієспор» з рахунком 22:3 у матчі 2-го тижня Süper Toto Süper Lig. У другому таймі він здобув перемогу 2 голами Ікарді. Галатасарай збільшив свій рахунок до 51, а різниця між лідером Фенербахче склала 7 очок. Умранієспор залишився на 14 очках. Наступного тижня «Галатасарай» проведе дербі з «Трабзонспором», а «Умранієспор» прийматиме «Адана Демірспор».

Який результат матчу Галатасарай Умранієспор?

Матч «Галатасарай Умранієспор» завершився з рахунком 3:2 з перевагою «Галатасарая».

Хто забив голи в матчі Галатасарай Умранієспор?

Абдулькерім Бардакчі та аргентинська зірка Мауро Ікарді забили два голи, які принесли перемогу "Галатасараю".

Голи за «Умранієспор» забили Умут Найір та Огуз Гюрбулак.

Дивіться найкращі моменти та голи Галатасарай Умранієспор

Матч на стадіоні «Неф» розпочався сьогодні о 20.00:1. Арбітр Джіхан Айдін забив XNUMX пенальті на користь «Галатасарая», а «жовто-червоні» перетворили пенальті на гол Ікарді.

1′ Матч розпочався з удару господаря Галатасарая.

2′ Зустрічаючи м’яч за дугою штрафного, Лукас Торрейра не чекаючи б’є по землі, але шкіряний м’яч повертається від захисту.

3′ Дріс Мертенс, якого відправили в штрафну з лівої діагоналі, б'є по м'ячу, щойно він увійшов у штрафну, але воротар Оркун Оздемір добігає до верхнього правого кута та встигає забрати м'яч.

7′ Гості підійшли до голу! Онур Айик, який з лівого флангу перекидає м'яч, який відправляється у тил оборони, входить у штрафну зліва по діагоналі та пробує щастя з землі, але воротар Фернандо Муслера не дає взяти воріт!

11′ Гол [0-1] (Умранієспор) ГООООЛЛ!! QuelKredi Ümraniyespor вийшов вперед з Умутом Найіром! В атаці, що стрімко розвивається з правого флангу, Жеральдо наздоганяє суперника, входить у штрафну і, не спускаючись на останню лінію, відправляє свій пас у штрафну. У цей момент Умут Найїр, що подає пас, вдаряється об землю та повертає сітку назад у лівий кут.

15′ Команда гостей знову дуже близька до голу! Залишивши суперника в атаці з правого флангу, Жеральдо, не спускаючись на останній рубіж, віддає пас у штрафний. У цей момент пас Дюрель Авуну б'є з землі, але голкіпер Фернандо Муслера не дає взяти воріт з двох ударів!

18′ Серхіо Олівейра, який передачею Керема знаходить м’яч за межею штрафного, сильно б’є по землі, але воротар Оркун Оздемір не дає взяти воріт!

21′ Саша Боей, стартуючи справа, відправляє півзахисника у штрафний майданчик. Залишений по діагоналі у штрафному м'яч опинився перед Дрісом Мертенсом. Досвідчений гравець пробиває без очікування, але шкіряний м'яч потрапляє прямо у воротаря Оркуна Оздеміра.

26′ Мілот Рашица подає пас справа в штрафну. Після каррома у штрафному Мауро Ікарді віддає пас на свого друга Керема Актюркоглу поруч із штрафною. Керем намагається пощастити з партера, не чекаючи, але захист встигає втрутитися в останній момент.

32′ Гол [1-1] (Галатасарай) ГОООЛЛ!! Галатасарай зіграв внічию з Абдулкерімом Бардакчі! Дріс Мертенс відправляє півзахисника в зону шести передач після подачі з правого кутового. Абдулкерім Бардакчі відскакує від дальньої штанги після удару головою Віктора Нельссона, перебиває м'яч і повертає круглий шкіряний м'яч у ворота з лівого кута.

36′ Гості наблизилися до воріт! Пройшовши справа, Жеральдо відправляє повітряний пас за межі штрафного. Тим часом Дюрель Авуну б'є, але голкіпер Фернандо Муслера знову блокує ворота!

39′ Гол [1-2] (ХагіКреді Умранієспор) ГООООЛЛ!! Kredi Ümraniyespor вийшов вперед з Огузом Гюрбулаком!

43′ Дріс Мертенс, який після передачі Лукаса Торрейри знаходить м’яч за штрафною, думає прямо у ворота, але воротар Оркун Оздемір добігає до лівого кута та встигає вибити шкіряний м’яч.

56′ Юнус Акгюн в атаці з правого флангу відправляє півзахисника в штрафну. М'яч, що відскакує від оборони, залишається перед Сашею Боі з правого боку штрафної. Досвідчений гравець сильно б'є, але воротар Оркун Оздемір добігає до лівого кута і не пропускає ворота!

59′ ПЕНАЛЬТІ!!! Страхіл Попов грає рукою в штрафному майданчику, а арбітр Джихан Айдин показує на пенальті!

60′ Гол з пенальті [2-2] (Галатасарай) ГОООЛЛ!! Мауро Ікарді поєднує сітку та шкіряне коло з ударом паненки по центру воріт і зводить команду!

63′ Лукас Торрейра, який знаходить м’яч у правій діагоналі штрафного після дотику з правого флангу, пробиває з землі, але воротар Оркун Оздемір добігає до лівого кута і не дозволяє забити.

77′ ЧЕРВОНА КАРТКА! Дюрел Авуну, який усунув свого суперника Лукаса Торрейру в сутичці в півзахисті в BiriKredi Ümraniyespor, опинився в офсайді за свою другу жовту картку!

79′ Галатасарай не може скористатися абсолютною гольовою позицією з Бафетімбі Гомісом, який увійшов у гру! Хуан Мата відправляє півзахисника на дальню штангу з кута, поданого з правого флангу. Тим часом Абдулкерім Бардакчі головою віддає пас на іншу стійку. Знайшовши м’яч перед собою, Бафетімбі Гоміс намагається удачі з землі, але воротар Оркун Оздемір встигає втрутитися в останній момент!

82′ Гол [3-2] (Галатасарай) ГОООЛЛ!! Галатасарай повів у рахунку Мауро Ікарді! Абдулкерім Бардакчі, який зустрічає м'яч по лівій діагоналі, відправляє півзахисника в бік штрафного.