Жіноча команда Ізміра з гандболу в чвертьфіналі

Жіноча гандбольна команда Молодіжно-спортивного клубу столичного муніципалітету Ізміра обіграла ізраїльську команду «Маккабі Сірам Рамат-Ган» з рахунком 33:32 у матчі-реванші на Кубку Європи ЄГФ і залишилася серед восьми останніх команд.

Жіноча гандбольна команда молодіжного та спортивного клубу Ізміра столичного муніципалітету перемогла ізраїльську команду «Маккабі Сірам Рамат Ган» у матчі-реванші останніх 16 кваліфікаційних раундів Кубка Європи EHF на виїзді після Ізміра та пробилася до чвертьфіналу. Столичний муніципалітет виграв перший матч в Ізмірі з рахунком 27-20.

Матч-реванш у спортзалі «Охел Шем» судила арбітражна дует Джорджіана Мураріу та Міхаела Парасків з Румунії. Перший тайм завершився перевагою господарів – 15-14. У другому таймі пройшла велика боротьба, і нашій команді вдалося виграти матч з рахунком 33-32 і пройти раунд.

12 голів забила Едже Созмен, 5 — Ясемін Озгюр, по 4 — Бюшра Ішихан, Еджем Бірбен і Сібель Киджироглу, 2 — Єліз Озел, по 1 — Бурджу Діндар і Ілайда Бактир.