Жіноча гандбольна команда столичного муніципалітету Ізміра відкрила двері туру

Жіноча команда столичного муніципалітету Ізміра з гандболу здолала представницю Португалії з рахунком 30:25 у першому матчі третього раунду Кубка Європи ЄГФ. Матч-відповідь відбудеться в неділю, 4 грудня, в Ізмірі.

Жіноча команда молодіжного та спортивного клубу столичного муніципалітету Ізміра перемогла португальську команду Ada De Sao Pedro Do Sul з рахунком 3-30 у першому матчі 25-го раунду Кубка Європи Європейської федерації гандболу (EHF European Cup). Наш представник, який у першому таймі матчу в Celal Atik Sports Hall показав неперевершену гру проти свого португальського суперника, вийшов вперед у роздягальню з рахунком 16:13. Продовжуючи домінувати в другому таймі, столичний муніципалітет Ізміра виграв матч проти збірної Португалії з рахунком 30-25.

Матч раунду, який відбудеться в спортивному залі Celal Atik в Ізмірі в неділю, 4 грудня, визначить сторону, яка пропустить. У матчі гравці столичного муніципалітету Ізміра Сібель Кіджироглу 10, Еджем Бірбен 5, Ясемін Озгюр 5, Едже Созмен і Єліз Озел 3 голи, Бурджу Діндар і Бюшра Ішикхан по 2 голи.