3 рекорди, 15 медалей у Чемпіонаті Туреччини з паралімпійського плавання

Рекордна медаль на Чемпіонаті Туреччини з грошового плавання
3 рекорди, 15 медалей на чемпіонаті Туреччини з паралімпійського плавання

Змагаючись із 4 спортсменами на Чемпіонаті Туреччини з параплавного плавання та відбіркових гонках національної збірної, які відбулися в Коньї, клуб Bursa Metropolitan Belediyespor завершив організацію, загалом отримавши 8 медалей, 1 золотих, 6 срібну та 15 бронзових.

У змаганнях, які відбулися в олімпійському басейні Конья за участю 65 спортсменів із 185 клубів Туреччини, плавці столичного муніципалітетного клубу Бурса викликали у них посмішку своїми здобутими ступенями. В організації, яка стала свідком великого хвилювання, Мелда Колайджа з клубу Bursa Metropolitan Belediyespor виграла 50 чемпіонатів Туреччини, вигравши «золоті медалі на дистанціях 100-400 і 100 метрів вільним стилем, 100 метрів на спині, 100 метрів брасом, 200 метрів батерфляєм і 7 метрів комплексом». Мелда Колайджа виграла золоту медаль, поновивши рекорд Туреччини на дистанціях 100 метрів брасом, 100 метрів батерфляєм і 200 метрів змішаним плаванням.

Зюмра Дженгіз, ще одна спортсменка клубу Bursa Metropolitan Belediyespor, виграла золоту медаль на дистанції 100 метрів вільним стилем і стала третьою на дистанції 100 метрів на спині. Серхат Полат завоював срібну медаль на дистанції 200 метрів вільним стилем і бронзу на дистанції 100 метрів вільним стилем. Абдулкадір Кьокен з клубу Bursa Metropolitan Belediyespor також виграв бронзові медалі на дистанціях 50, 100 і 200 метрів вільним стилем і 50 метрів на спині.