В Афьонкарахісарі завершилися шкільні змагання зі спортивного плавання

Шкільні спортивні змагання з плавання в Афьонкарахісарі завершено

Змагання з плавання серед молоді, зірок, юніорів та юніорів (ЄС), які включені до програми шкільних спортивних заходів, завершилися в напіволімпійському критому плавальному басейні Кокатепе. Медалі найкращим спортсменам вручив директор провінції Касапоглу.

В Афьонкарахісарі завершилися шкільні спортивні змагання з плавання. Змагання, в яких взяли участь 64 спортсмен із 141 шкіл, стали свідками хвилюючих моментів. Переможці забігів у 4 номінаціях отримали медалі.

Ейлюль Шимал Яр виграє кілька медалей

У жіночих змаганнях; Першими стали Ейлул Шимал Яр на дистанціях 50 м батерфляєм, вільним стилем, брасом і 100 м брасом, Белінай Оруч на 100 м вільним стилем, Іремсу Гюрел на 50 м на спині та Мірай Селіс Явуз на 100 м на спині.

Відзначилися Туна Кінаджіоглу та Реджеп Хазар Кірез

У змаганнях серед чоловіків; Першими стали 50 метрів батерфляєм Мухаррем Серінлер, 50 метрів вільним стилем, 50 метрів на спині та 100 метрів на спині Туна Кіначіоглу, 100 метрів та 200 метрів вільним стилем Реджеп Хазар Кірез, 100 метрів брасом Берк Чагіл Памук, 50 метрів брасом Ілтан Сарп Оздемір.

Спортсмени, які успішно виступили за результатами запливів, боротимуться за вихід на чемпіонат Туреччини в групових змаганнях.

Директор провінції Ісмаїл Хаккі Касапоглу зробив заяви про шкільні спортивні змагання з плавання: «Ще одне змагання завершилося в Афьонкарахісарі, місті спорту. У змаганнях взяли участь 64 спортсмен із 141 шкіл. Сподіваємось, у нас будуть дуже досвідчені молоді спортсмени з плавання, які представлятимуть наше місто на Чемпіонаті Європи та Світу. Ми разом із нашими тренерами готові піти на всі жертви заради наших юних спортсменів».

Директор провінції Касапоглу завершив свій виступ, побажавши успіху молодим людям, які представлятимуть Афьонкарахісар у групових змаганнях.

Касапоглу, який перевіряв матчі день за днем, вручив свої медалі спортсменам, які зайняли місце на церемонії.