Спортивний клуб ABB виграв 5 медалей на чемпіонаті Туреччини з тхеквондо

Спортивний клуб ABB виграв медаль на чемпіонаті Туреччини з тхеквондо

Продовжуючи підтримувати спорт і спортсменів у столиці, столичний муніципалітет Анкари (ABB) продовжує підтримувати всі види спорту.

Спортивні клуби в органах столичного муніципалітету Анкари, які продовжують підтримувати спорт і спортсменів, не можуть отримати достатньо успіху. Спортивний клуб столичного муніципалітету Анкари взяв участь у Клубному чемпіонаті Туреччини з тхеквондо, який відбувся в Іспарті з 15 по 18 грудня 2022 року, в якому взяли участь 609 клубів і 4 тисячі спортсменів; З 5 здобутими медалями він став чемпіоном Туреччини у чоловічій категорії, а також став третім у жіночій та другим у генеральній класифікації.

Спортивні клуби столичного міста почали робити своє ім’я відомим у світі, побивши рекорди успіху на національних і міжнародних змаганнях.

Історичний успіх Ankara Metropolitan Belediyespor

Столичний муніципалітет Спорт Анкари, який брав участь у Клубному чемпіонаті Туреччини з тхеквондо, що проходив у Іспарті з 15 по 18 грудня 2022 року, в якому взяли участь загалом 4 тисячі спортсменів і 609 клубів, досяг історичного успіху.

Спортивний клуб столичного муніципалітету Анкари виграв загалом 4 медалей, у тому числі 1 золоті та 5 бронзову; Вийшовши на чемпіонат Туреччини в чоловічій категорії, вона стала третьою в жіночій категорії та другою в генеральному заліку.

İbrahim Öter для 58 кг чоловіків, Oğuzhan Kılıçkaya для 63 кг чоловіків, Халтан Уйгун для 87 кг чоловіків та Зехра Кайгісиз для 57 кг жінок; Діляра Арслан завоювала бронзову медаль у жіночій категорії до 73 кг.