«Велика риба» перемагає LÖSEV на турнірі JIG, що відбувся в Адані Караташ

Велика риба програла на турнірі JIG, який проходив у Адані Каратас

3-й турнір JIG, організований столичним муніципалітетом Адани, відбувся в порту Караташ. Спіймана риба була виставлена ​​на аукціон, а виручені кошти були передані LÖSEV.

У турнірі, який відбувся в порту Караташ, 210 спортсменів змагалися у 66 категоріях з 3 човнами. Грошові премії та різноманітні подарунки отримали учасники змагань у номінаціях «Зловив і відпустив», «Найбільша риба» та «Найбільша риба».

Суддівська комісія факультету рибальства Університету Чукурова взяла участь у турнірі, де також виступили місцеві артисти. У той час як 66 рибин було спіймано та випущено у відділення «Ловити та відпускати», команда Molly виграла приз у розмірі 5000 TL, а команда Boyka, що посіла друге місце, пожертвувала 3000 TL LÖSEV.

Команда Fabulous Fishermen посіла третє місце в цій же галузі та отримала нагороду в розмірі 2000 TL. Команда Esas 01 була першою в категорії риби, команда Özibey була другою, а команда Turkuaz була третьою. Команда Diffirci виграла найбільший рибний приз у розмірі 7500 TL і бойовий пояс у турнірі.

12.150 XNUMX TL, отриманих від аукціону риби, виловленої в результаті турніру, також було передано LÖSEV.