Збірна з футболу для інвалідів стала чемпіоном світу

Збірна з футболу для людей з ампутованими кінцівками стала чемпіоном світу

Збірна з футболу з ампутаціями стала чемпіоном світу, обігравши Анголу з рахунком 2022:4 у фінальному матчі Чемпіонату світу-1, який проходив у Стамбулі.

Ангола результативніше розпочала фінальний матч, за яким з трибун спостерігали близько 15 тисяч футбольних уболівальників. Проте збірна людей з ампутованими кінцівками, яка за короткий час встановила рівновагу, повела з рахунком 19:1 завдяки голу Омера Гюлерюза на 0-й хвилині.

Ангола здобула нічию завдяки голу Ено Адао зі штрафного на 24-й хвилині, і тайм був нічийним – 1:1.

Добре почавши другий тайм, Туреччина реалізувала пенальті. Рахмі Озджан, який відібрав м'яч на 31-й хвилині, знову вивів збірну вперед. З голом Рахмі на 43-й хвилині різниця стала 2-ю. Рахунок і чемпіона світу визначив гол Серкана Дерелі на 49-й хвилині матчу.