AVIS 2022 Turkey Track Championship влаштував чудові змагання

Турецький чемпіонат AVIS Track Championship був етапом великої конкуренції

Організовані автомобільним спортивним клубом Коджаелі (KOSDER) за основного спонсорства ICRYPEX і за підтримки столичного муніципалітету Коджаелі, перегони другого етапу AVIS 2022 Turkey Track Championship, організовані на іподромі TOSFED Körfez Racetrack, свідчать про велику конкуренцію.

В організації, яка проходила 20-21 серпня, Рамазан Кая посів перше місце, Андреа Фурчі з Liqui Moly H2K Racing Team посів друге місце і Азіжан Кая посів третє місце в першій гонці Супергрупи. місце.

Пілоти Bitci Racing, які також виграли командний чемпіонат в обох гонках Maxi Group, домінували на подіумі. У першому заїзді перше місце зайняв Баркін Пінар, другим був Тургут Конукоглу, третьою була єдина спортсменка Седа Качан.У другому заїзді першим був Тургут Конукоглу, другим був Баркін Пінар, а спортсменка з картингу Зекай Озен , який вперше виступив на трековій гонці, став третім.

На церемонії нагородження, що відбулася в кінці організації, кубки найкращим спортсменам вручили заступник мера столичного муніципалітету Коджаелі Яшар Чакмак і президент KOSDER Джейхун Ялчин.