Жіноча команда Ізміра з водного поло перемогла Галатасарай і досягла хеппі-енду

Жіноча збірна Ізміра з водного поло перемогла Галатасарай і досягла хеппі-енду

Жіноча команда з водного поло столичного молодіжного та спортивного клубу Ізміру обіграла «Галатасарай» і досягла хепі-енду. Міністр Tunç Soyer«Цей чемпіонат дуже підходить жінкам Ізміра», — сказав він. Жіноча команда з водного поло столичного молодіжного клубу Ізміра стала чемпіоном, перемігши 22-24 липня в Стамбулі «Галатасарай». Мер столичного муніципалітету Ізміра у своїй публікації у своїх акаунтах у соціальних мережах Tunç Soyer«Цей чемпіонат дуже підходить жінкам Ізміра. Я вітаю наших спортсменів столичного муніципалітету Ізміра, які стали чемпіонами Туреччини, обігравши Галатасарай у Першій лізі водного поло. Ви подарували нам велику гордість і хвилювання. Нехай ваш успіх завжди буде».

Галатасарай - другий, METU - третій

Молодіжно-спортивний клуб столичного муніципалітету Ізмір зіткнувся з останнім чемпіоном «Галатасараєм» у фінальному матчі Першої ліги Великого жіночого водного поло в стамбульському басейні «Тозкопаран», де брали участь шість команд. Жіноча команда з водного поло столичного молодіжного та спортивного клубу Ізміра, яка закінчила перший період вперед з рахунком 1-3, завершила тайм з перевагою 1-7. Продовжуючи домінувати з рахунком 3-8 у третьому періоді, команда виграла матч з перемогою 4-10 і стала чемпіоном. У матчі Кюбра Куш забив 7 голів, Селіна Чолак — 5, а Ханзаде Даббаг — 4 гол.

У чемпіонаті, де Галатасарай був другим, Середньосхідний технічний університет (METU) завершив сезон на третьому місці.