Кубок президента столичного муніципалітету Бурса BUSKI Обробка інформації

Президентський кубок столичного муніципалітету Бурса BUSKI Інформаційний процес

Організований столичним муніципалітетом Бурси для зміцнення внутрішньої комунікації, '7. Після запеклої боротьби завершився футбольний турнір на Кубок Президента. У фіналі турніру, в якому взяли участь 57 команд і 624 особи, кубок виграв BUSKİ Bilgi Islem.

Продовжуючи свою роботу в багатьох сферах від інфраструктури до надбудови в Бурсі, столичний муніципалітет також продовжує свою соціальну діяльність з метою підвищення мотивації персоналу. У цьому контексті «16. Відбувся футбольний турнір «Кубок Президента». У турнірі, який відбувся на спортивних спорудах Aticilar за участю столичного муніципалітету Бурси та всіх його філій, запекло змагалися 05 команди. Всього в турнірі взяли участь 7 особи, було зіграно 52 футбольних матчів. У фіналі турніру; Володарем кубку став BUSKI Data Processing, який переміг BUSKI Electricity, Machinery, Material Supply Department. Тоді як третє місце в турнірі зайняла Constabulary 624, Tulumbacılar 160 став четвертим. Найбільш джентльменською командою турніру визначено дирекцію філії парків і садів. Окрім кубка та медалі, команда-чемпіон отримала подарунковий сертифікат на 2 тис. TL, команда, що посіла друге місце, — кубок і медаль — 1714 тис. TL, команда, яка зайняла третє місце — кубок і медаль — 12 тис. TL, а також Четверта та найбільш джентльменська команда отримали подарунковий сертифікат на 9 тисячі TL.

До церемонії нагородження кубків, що проводиться в кінці турніру; Були присутні мер столичного муніципалітету Бурси Алінур Акташ, генеральний секретар Улаш Ахан, генеральний директор BUSKİ Гюнгор Гюленч, керівники департаментів, керівники компаній та персонал.

Мер столичного муніципалітету Алінур Акташ сказав, що вони працюють з персоналом столичного муніципалітету цілодобово, без вихідних, 365 днів на рік, щоб зробити місто красивішим і зручнішим для життя. Відзначивши, що кожен із 7 тисяч співробітників докладав свого поту та зусиль у службі, президент Алінур Акташ сказав: «У нас хороша команда. Незважаючи на всі труднощі, які виникли у світі, ми, як столичний муніципалітет Бурси, зробили хороші справи. Ми організовуємо такі заходи з метою підвищення комунікації, мотивації, довіри та ефективності серед наших співробітників. Ми продовжуватимемо служити жителям Бурси та будемо в їхньому розпорядженні. Хочу подякувати вам за те, що ми докладаємо зусиль, щоб установа зв’язалася з кожною точкою та клітинкою міста. Я вітаю всіх наших співробітників, які взяли участь у турнірі».