Захоплюючий фестиваль бездоріжжя та природи Kartepe

«Фестиваль бездоріжжя та природи Kartepe», за підтримки столичного муніципалітету Коджаелі та муніципалітету Картепе та організований у співпраці з Клубом позашляховиків Kartepe Nature, відбувся на площі Суадії Wood Depot. Урочистості, які тривали два дні, подарували глядачам насичені екшеном моменти захоплюючими шоу.

ТАбір, КОНЦЕРТ, КОНКУРС

Під час фестивалю спортсмени провели два дні, насолоджуючись природою та вогнищем у таборі, дивлячись екстремальні шоу на високопродуктивних автомобілях. Окрім забігів, для дітей облаштовано надувні майданчики, ігри, такі як настільний футбол та майданчики для активного відпочинку. У Коджаелі, центрі спорту на природі, спортивному місті Коджаелі, привернув увагу досвід парку з найвищим позашляховиком. Перший день завершився конкурсом краси модифікованих автомобілів, шоу мотокросу та концертом наприкінці дня.

ВИГРАЛИ НАГРАДИ

Чоловіки S-1,S-2,S-3,S-4 для любителів адреналіну на фестивалі бездоріжжя та природи Kartepe; У жіночій категорії, загальній класифікації та категоріях Extreme S-1, S-2 Осман Озташ став першим у загальній класифікації та Extreme S-1, тоді як Селахаттін Сечгін посіла друге місце, а Батухан Озкан – третім. Перше місце в S-2 посів Неджмі Балабан, третє – Халіт Чакір і Якуп Деміреллі. У жіночій категорії Сечіл Кірчо посіла перше, Єшим Яраш – друге, а Беррак Ерол – третє. По завершенню змагань у 8 категоріях переможцям були вручені призи.