Залізна леді з Ізміру буде битися в IRONMAN

Іпек Озтосун, триатлоніст Молодіжного та спортивного клубу столичного муніципалітету Ізміра, на прізвисько «Залізна леді», змагатиметься в IRONMAN 26, що відбудеться в Нідерландах 70.3 червня.

Триатлоністка молодіжного та спортивного клубу столичного муніципалітету Ізмір Іпек Озтосун, яка виграла два чемпіонати з дуатлону Ізмір, представлятиме Туреччину на змаганнях IRONMAN 26 у Західній Фрісландії, Нідерланди, 70.3 червня. Іпек Озтосун пропливе 70.3 кілометра, крутить педалі 1,9 кілометрів і пробіжить 90 кілометра на складній трасі IRONMAN 21,1, яка складатиметься з категорій плавання, їзди на велосипеді та бігу.

Єнішехір став першим у Кубку Туреччини з триатлону

Успішна спортсменка, яка зайняла перше місце на кубку Туреччини з триатлону Mersin Yenişehir Triathlon, стала другою у віковій категорії 25-29 років і третьою в загальному заліку на довгій дистанції з триатлону в Чанаккале-Галліболу. Озтосун, який займається триатлоном 12 років, сказав: «Я брав участь у національній збірній, яка стала чемпіоном Балкан серед молоді в 2014 році. У 2013 році я зайняв друге місце в юнацькій категорії на Кубку Європи в Стамбулі. На чемпіонатах Європи в категорії еліта я завжди входив у топ-10 спортсменів. Я вперше буду змагатися в категорії IRONMAN 70.3 у Нідерландах і вірю, що знову досягну успіху».

Відома як «Залізна леді», 28-річна триатлоністка заявила, що досягла вершин у виді спорту, яким почала займатися плаванням, додавши: «Плюючи, я також почала бігати для фітнесу зі своїм тренером Канером Альгуном. У 2010 році ми помітили, що я дуже добре бігав. Додавши велосипед до своїх гілок, я звернувся до триатлону. «Озираючись назад, я вважаю це одним із найкращих виборів у своєму житті».