В Ушаку відбувся 2-й етап чемпіонату Туреччини з картингу MOTUL

Завершився Чемпіонат з картингу MOTUL Туреччини

2022-2 червня в Ушаку відбулися 11-і гонки чемпіонату Туреччини з картингу MOTUL 12 за участю 49 спортсменів. Організована спортивним клубом Kütahya Çini за сприяння ICRYPEX та муніципалітету Ушака в рамках заходів, присвячених 30-річчю Ушакського управління молоді та спорту, присвячених 100 серпня, протягом двох днів організація проводила змагання у 5 різних категоріях.

У міні-категорії з 12 спортсменами перше місце здобув Кан Озлер з DRT, друге – Ерін Юнлюдоган, третє – Теоман Хоскін з команди BOM Karting. У міні-жінок перше місце виборола Мелек Дорум з DRT. У молодшій категорії з 10 спортсменами Емір Танджу з команди DRT, Хаккі Дорум з тієї ж команди та Айше Чебі з тієї ж команди посіли друге місце, а Айше Чебі з команди DRT – перше, товариші по команді Лейла Суляк і Зейнеп Бююкпінар – третє. у юніорській категорії серед жінок.

У старшій категорії з найбільшою участю – 18 спортсменів – перше місце посів Керім Суляк з команди BOM Karting, друге місце посів Берк Калпакоглу та третє – Гюн Ташделен з команди DRT, а серед старших жінок – Сена Савашер, Айда Бітер з другої команди BOM Karting і Суде Нур Юрдагюл третьої. Завершено. Підіум категорії «Майстер», в якому на трасу вийшли 6 спортсменів, був сформований як перший Джем Ашик, другий Мехмет Чинар і третій Айтач Бітер. В організації, де команда DRT (Dynamic Racing Team) виборола перше місце серед команд, Демір Уян посів перше місце в Кубку підтримки TOSFED Micro Support Cup, який відкритий для участі спортсменів у віці 6-9 років, тоді як Дорук Сірнак посів друге та Третім став Теоман Танрісевер.

Чемпіонат Туреччини з картингу MOTUL 2022 продовжиться третіми гонками, які пройдуть у Стамбулі Картинг-клубом Tuzla 02-03 липня.