Скалолазіння Картепе Захоплююче

Скалолазіння в Картепе захоплює дух

Другий забіг чемпіонату Туреччини зі скелелазіння AVIS 2022 відбувся в районі Коджаелі Картепе 4-25 червня 04 року за участю 05 спортсменів у 2022 різних категоріях. Змагання, організовані автомобільним спортивним клубом Коджаелі (KOSDER) за підтримки ICRYPEX, столичного муніципалітету Коджаелі та муніципалітету Картепе, розпочалися з церемонії старту на площі Картепе в суботу.

Ілкер Акташ, який змагався з Opel Corsa GSI від імені Ülkü Motorsport у категорії 05, виборов перше місце в гонці, яка проходила на 6-кілометровій трасі в неділю, 3 червня, тоді як Севджан Сагіроглу, жінка-пілот, прийшла другий з Fiat Palio, а Сулейман Янар з Fiat Palio посів третє місце. У категорії 1 Джем Юдулмаз з команди Ülkü Motorsport став найшвидшим гравцем дня з Ford Fiesta R2T, Каан Кара, який змагався з Fiat Palio з команди Ülkü Motorsport, посів друге місце, а Subaru Impreza та жінка-пілот Еврен Гіргін посіла третє місце. У Категорії 2, від імені Neo Motorsport, Opel Corsa OPC і Ахмет Кескін Бухаркент стали першими в Картепе. Нізаметтін Кайнак посів друге місце з Renault Sport Clio, а Мурат Сойкопур, який виступав на Renault Clio R3 для GP Garage My Team, посів третє місце. У категорії 3 на Mitsubishi Lancer EVO IX переміг Джем Ялін з GP Garage My Team, який також показав найкращий час дня з 4:03. У цій категорії Mitsubishi Lancer EVO IX і Сінан Сойлу з однієї команди завершили день на другому місці, а Кемаль Шенер, який також змагався з Mitsubishi Lancer EVO IX, посів третє місце. Команда Ülkü Motorsport отримала нагороду за найкращу команду гонки.

Чемпіонат Туреччини зі скелелазіння AVIS 2022 продовжиться третім забігом, який пройде в Гемлік-Шахінпе автомобільним спортивним клубом Бурса (BOSSEK) 02-03 липня.