Завершився відбір молодіжної збірної команди та чемпіонат Туреччини з плавання на відкритій воді

13 спортсменів з 31 клубу з 126 міст змагалися протягом двох днів у відбірковому юнацькому збірному команді з плавання на відкритій воді та чемпіонаті Туреччини, який організувала Федерація плавання Туреччини в Аланії.

У гонках, що проходили на пляжі Галіп Дере за будівлею муніципалітету Аланії, першим став Дога Бабаджан з 10000 години 2 хвилин 5 секунд, Азра Аксу була другою з 55 годинами 2 хвилин 12 секунд, а Суденас Чакмак був третім з 49 годинами 2 хвилин 14 секунд в 18 м вільна категорія жінки. У віковій категорії 10000 м вільним стилем серед чоловіків 18-19 років Мухаррем Бату Серві зайняв перше місце з 1 годиною 54 хвилини 04 секунди, Умут Йилдирим став другим з 1 годиною 54 хвилини 06 секунд, а Ягіз Ефе Арі – третім з 1 годиною 54 хвилини 07 секунд. У категорії 10000 м вільним стилем серед чоловіків у віці від 20 до 30 років Догукан Улач посів перше місце з часом 1 година 58 хвилин 29 секунд.

Наші найкращі спортсмени матимуть право входити до молодіжної збірної та представляти нашу країну. Менеджер з питань молоді та спорту Аланії Емре Кілдиргіджі та члени керівництва Федерації плавання Туреччини вручили свої медалі найкращим спортсменам.