Оголошено найкращі фоторамки, зроблені на марафоні в Ізмірі

Оголошено результати конкурсу, в якому брали участь фотографії, зроблені на марафоні Ізмір, сертифікованому міжнародному забігу «Road Race Label» муніципалітету Ізміра. У конкурсі, в якому брала участь 301 фотографія, Хакан Яралі здобув перше місце зі своєю фотографією з прізвиськом «Лідер-персонаж».

Оголошено результати фотоконкурсу в рамках Marathon İzmir, організованого столичною муніципалітетом Ізміра втретє цього року. Переможець конкурсу на тему «Марафон Ізмір і марафон Ізмір і марафонська спортивна справа, що відбувається в міському житті та культурі Ізміра» був нагороджений Хаканом Яралі його фотографією з прізвиськом «Лідер-персонаж».

Друге місце посіла фотографія Хасана Учара під назвою «Спочатку рекордсмен», а третє – фотографія Ахмета Озера «Біг». Фотографія Мурата Алтинджана «Допомога 2022» була відзначена почесною згадкою, а фотографія «Боротьба» Серкана Ялчинкаї була визнана гідною спеціальної нагороди спортивного клубу муніципалітету Ізміра. Мурат Чакіл, д-р. У конкурсі, де членами журі були Ахмет Іманчер, Сельчук Каян, Ерол Оздайі та Седа Шенгьок, а секретаріатом був Недім Екмекчілер, з 301 фотографії було визнано, що 37 фотографій гідні виставлення. Всього переможці конкурсу отримають 12 тис. TL.

Цей слайд-шоу вимагає JavaScript.

Вони боролися за стійкий світ

У неділю, 17 квітня, пройшов марафон Ізміра, який проходив під девізом ООН «Сталий світ», з метою «марафону без відходів». У міжнародній гонці взяли участь понад 43 спортсменів з 5000 різних країн. Минулого року найкращий результат ефіопця Цегайе Гетачю 2.09.35 цього року відновив кенійець Ленні Рутто. Рутто завершив гонку з результатом 2.09.27, покращившись ще на 8 секунд. Таким чином, Marathon İzmir підтвердив звання «найшвидшої траси Туреччини». У забігу, організованому столичним муніципалітетом Ізміру при партнерстві Турецької федерації легкої атлетики та Всесвітньої легкої атлетики, друге місце серед чоловіків посів Мешак Кіпроп Коч з Кенії з 2.11.21, а Метью Кембой з Кенії знову з 2.13.03. Найкраще місце серед турецьких спортсменів з результатом 2.20.02 посів Явуз Агралі, який завершив гонку 9-м у чоловічій категорії. У жінок перше місце посіла Летебрхан Хейлай Гебресласеа з Ефіопії з 2.27.35, а Ліліан Чемвено з Кенії – друге з 2.28.18, а Хелен Джепкургат з тієї ж країни – третє з 2.30.54. Айдинлі Деря Кая посіла восьме місце серед спортсменок з результатом 3.04.29.