Великі змагання в першому етапі чемпіонату Туреччини з картингу

Чемпіонат Туреччини з картингу Великі змагання у першому етапі гонок

Чемпіонат Туреччини з картингу Motul 2022 розпочався з першого матчу, організованого Kocaeli Karting Club (KO-KART) 09-10 квітня на TOSFED Körfez Karting Track за участю 45 спортсменів. У рамках першої гонки на картингу сезону 2022 року, спонсорованої ICRYPEX, яка була ареною великих змагань, протягом двох днів було проведено три гонки в 4 різних категоріях.

У категорії міні з 12 спортсменами Рюзгар Евчі здобув перше місце, Джан Озлер зайняв друге місце, а Джем Каракемюр посів третє місце на подіумі. Мелек Дорум виборола перше місце серед міні жінок. Емір Танджу посів перше місце в категорії юніорів, в якій взяли участь 11 спортсменів, а Хаккі Дорум посіла третє місце, Лейла Суляк посіла третє місце, а Лейла Суляк – перше, Айше Чебі – друге, а Зейнеп Бююкпінар – третє серед юніорів. У старшій категорії з найбільшою участю – 17 спортсменів – перше місце посів Керім Суляк, другим – Гюн Ташделен, а третім – Мерт Алі Сарічічек. На подіумі майстер-категорій першим став Мехмет Чинар, другим Айтач Бітер і третім Ерсін Ючесан.

Наприкінці забігу переможців нагородили президент TOSFED Ерен Учлертопрагі, віце-президент TOSFED Осман Гейлан, генеральний директор ICRYPEX Гокалп Ічер, менеджер з маркетингу MOTUL Озге Бодур Каракаш, регіональний менеджер з продажу MOTUL в Туреччині M Sercan Turuca Вони представили Ертан Гюндоґду, спеціаліст з маркетингу MOTUL Джемре Чакічі.

Чемпіонат Туреччини з картингу Motul 2022 продовжиться гонками-відповідями, які організує Karting Club Tuzla 07-08 травня.